Deze ranglijst is laatst geactualiseerd op 19 september 2002.
De laatste officiële versie is van: 14 juni 2002.
De officiële ranglijsten (ook junioren, veteranen, internationaal en wegatletiek) worden gepubliceerd in het bondsblad:
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom. Bel (tot 22.00 uur), schrijf of e-mail naar:
|
|
Verspreiding van deze ranglijst in clubhuizen (print dit scherm!) vergroot de kans op nieuwe aanvullingen, correcties en een up to date lijst.
10.23 Caimin Douglas 77 Haag Atletiek El Paso 4-5 0.1 10.28 Troy Douglas 63 Haag Atletiek Sittard 6-7 0.0 10.38 Martijn Ungerer 78 Leiden Atletiek Utrecht 9-5 2.0 10.47 Timothy Beck 77 Hellas Sittard 6-7 0.0 10.58 Virgil Spier 81 Sparta Grootebroek 12-5 -0.8 10.60 Patrick van Balkom 74 Hellas Eindhoven 27-7 0.6 10.61 Daniel Ward JA 84 RKHAV Kingston 16-7 1.7 10.62 Rowdy Middelkoop 78 Hellas Breda 16-6 1.1 10.69 Daniel van Leeuwen 78 AAC Heusden 20-7 1.1 10.70 Maarten Heisen JA 84 Clytoneus Sittard 6-7 1.6 10.76 Guus Hoogmoed 81 Phanos Leiden 8-6 0.5 10.81 Chiel Warners 78 AAC Uden 29-6 1.8 10.84 Niels Kruller 75 AAC Breda 16-6 1.2 10.84 Erik Knevel 78 Suomi Utrecht 19-7 0.5 10.86 Regilio van der Vloot 65 DEM Uden 29-6 0.8 10.86 Ralf Kieboom 74 Prins Hendrik Eindhoven 27-7 0.6 10.87 Brian Oldenstam 80 Rotterdam Atl Breda 16-6 1.1 10.88 Jermaine Esprit 79 Haag Atletiek Utrecht 21-6 1.0 10.88 Bas van Wilgen 78 Sparta Eindhoven 27-7 1.2 10.88 Christoph Kempen 78 KAV Holland Eindhoven 27-7 1.2 10.89 Bram Kempkens 78 Sperwers Emmen 20-5 ? 10.89 Harald Kerp 73 Phoenix Leiden 8-6 0.5 10.89 Martijn Mortier 80 PSV Sittard 6-7 1.6 10.90 Thomas Verstraeten 80 Almere Hoorn 18-5 0.8 10.90 Randy Sedoc 75 AAC Izegem 8-6 -0.5 10.90 Roel van Ree 71 Leiden Atletiek Eindhoven 27-7 1.2 10.91 Marcel Welten 69 Hellas Leiden 8-6 0.5 10.92 Youssef el Rhalfioui JA 83 Mar/AAC Assen 22-6 -1.0 10.92 Michael Mathew JB 85 R'dam atletiek Assen 22-6 0.2 10.93 Tom Metselaar 80 Suomi Utrecht 19-7 0.5 10.94 Eric Roeske M40 60 Hellas Heusden 20-7 1.1 10.94 Patrick Snoek 71 DEM Utrecht 31-8 1.2 10.94 Saer Kolleh Lamin 81 Sprint Eindhoven 27-7 1.2 10.95 Martin de Groot 79 KAV Holland Leiden 8-6 0.7 10.95 Bas de Vos 75 Phanos Utrecht 21-6 1.0 10.96 Dennis Tilburg 66 AAC Hoorn 18-5 -0.5/0.6 (2x) 10.96 Mark Celie 75 Athlos Kampen 15-5 ? 10.97 Justin Francois 76 Groene Ster Zevenbergen 6-7 0.6 10.98 Henk Jager JA 83 Argo '77 Doetinchem 16-6 ? 10.99 Sergio Udenhout 79 Rotterdam Atletiek Hoorn 18-5 0.1 11.00 Jurgen Cools 75 Attila Leiden 12-5 0.9 11.00 Vincent Bergman 82 Ilion Woerden 30-6 1.8 11.00 Eugnetius Gaisah JA 83 PAC Woerden 14-9 11.03 Michiel Willaert 78 RKHAV Kortrijk 29-6 1.9 11.03 Jelle Heisen 82 Clytoneus Woerden 30-6 1.2 11.03 Harvey Bijnaar 72 AAC Sittard 6-7 0.2 11.04 Itienne Belioso 80 Climax Doetinchem 16-6 ? 11.04 Elliot Oti 72 Fit Sittard 6-7 1.6 11.05 Leomar Albertoe JB 85 Sparta Delft 9-6 0.3 11.06 Kirill Polsatchev 79 Phanos Emmen 20-5 ? 11.07 Julien Hagen 75 PAC Amsterdam 16-6 1.4 11.08 Floris Raat JA 84 Nea-Volharding Hoorn 18-5 0.1 11.09 Marc de Vries 78 Phanos Hoorn 18-5 0.6 11.09 Sear Kolleh Lamin 81 Sprint Breda 30-6 -0.7 11.09 Jeroen Ritsema 74 Start 78 Utrecht 19-7 0.5 11.10 Ludrick Berrenstein 82 AAC Emmeloord 25-5 0.0 11.10 Eugene Martineau 80 Achilles Oordegem 15-6 1.0 11.10 Maarten ter Horst 81 AV '34 Breda 16-6 1.2 rugwind: 10.97 Floris Raat JA 84 Nea-Volharding Stadskanaal 30-6 2.4 10.99 Jeroen Ritsema 74 Start '78 Stadskanaal 30-6 2.4
20.56 Troy Douglas 63 Haag Atletiek Linz 19-8 0.4 20.92 Caimin Douglas 77 Haag Atletiek Hengelo 2-6 -3.1 21.17 Patrick van Balkom 74 Hellas Oordegem 1-8 -0.7 21.45 Rowdy Middelkoop 78 Hellas Breda 16-6 -1.3 21.49 Bas van Wilgen 78 Sparta Woerden 14-9 21.55 Guus Hoogmoed 81 Phanos Nijmegen 25-5 1.4/Leiden 8-6 1.3 21.55 Daniel Ward JA 84 RKHAV Assen 23-6 1.3 21.64 Martijn Ungerer 78 Leiden Atletiek Leiden 12-5 0.3 21.67 Jairo Duzant 79 Haag Atletiek Houston (VS) 17-5 ? 21.68 Roel van Ree 71 Leiden Atletiek Den Haag 3-8 0.1 21.73 Daniel van Leeuwen 78 AAC Breda 16-6 -1.3 21.74 Jelle Heisen 82 Clytoneus Woerden 14-9 21.75 Harald Kerp 73 Phoenix Leiden 8-6 1.3 21.82 Eugnetius Gaisah JA 83 PAC Woerden 14-9 21.84 Bram Som 80 Atletico '73 Utrecht 15-9 0.0 21.88 Rikkert van Rhee 77 Rotterdam Atletiek Oordegem 13-7 -0.3 21.92 Patrick Snoek 71 DEM Utrecht 31-8 21.94 Mark Celie 75 Athlos Kampen 15-5 ? 21.94 Marcel Welten 69 Hellas Leiden 8-6 0.4 21.99 Tom Metselaar 80 Suomi Utrecht 19-7 0.1 22.01 Julien Hagen 75 PAC Leiden 29-5 0.8 22.02 Sergio Udenhout 79 Rotterdam Atletiek Hoorn 18-5 0.1 22.04 Marcel Welten 69 Hellas Amsterdam 12-5 -1.3 22.06 Youssef El'Rhalfioui JA 83 AAC Assen 23-6 1.3 22.06 Erik Knevel 78 Suomi Utrecht 19-7 0.1 22.07 Chiel Warners 78 AAC Amsterdam 12-5 -0.1 22.07 Michael Mathew JB 85 Rotterdam Atletiek Oordegem 15-6 0.6 22.08 Christoph Kempen 78 KAV Holland Eindhoven 27-7 0.0 22.10 Rene Mabelis 74 AV '34 Rome 7-9 -0.5 22.11 Henk Jager JA 83 Argo '77 Emmen 20-5 ? 22.12 Bob Keus 75 Olympus 70 Oordegem 13-7 -0.9 22.17 Ludrick Berrenstein 82 AAC Breda 16-6 -0.1 22.18 Brian Oldenstam 80 Rotterdam Atl Breda 16-6 -0.1 22.23 Jelle van Etten 78 DEM Lisse 20-5 0.2 22.24 Rene Mabelis 74 AV '34 Hengelo 2-6 -0.5 22.26 Maarten Heisen JA 84 Clytoneus Assen 23-6 1.3 22.28 Eric Roeske M40 60 Hellas Utrecht 31-8 1.2 22.30 Maarten ter Horst 81 AV '34 Leiden 8-6 1.2 22.33 Joost van Bennekom 81 TION Enschede 7-6 1.6 22.34 Daniel de Wild JA 84 Rotterdam Atletiek Oordegem 16-5 1.7 22.35 Niels Kruller 75 AAC Lisse 20-5 0.2 22.35 Werner Andrea 71 Altis Utrecht 15-9 0.0 22.36 Mahdi Ibrahim 80 Haag Atletiek Eindhoven 16-6 -2.3 22.37 Jeroen Ritsema 74 Start '78 Leiden 8-6 1.2 22.37 Earl Sanchez 80 R'dam Atletiek Eindhoven 27-7 -0.6 22.40 Jordy Hindriks 81 Zaanland Leiden 8-6 1.2 rugwind: 20.81 Caimin Douglas 77 Haag Atletiek Sittard 7-7 2.1 21.40 Timothy Beck 77 Hellas Sittard 7-7 2.1 21.52 Bram Kempkens 78 Sperwers Stadskanaal 30-6 4.6 21.55 Daniel van Leeuwen 78 AAC Sittard 7-7 2.1 21.64 Henk Jager JA 83 Argo '77 Papendal 12-6 3.1 21.64 Roel van Ree 71 Leiden atl Sittard 7-7 2.1 21.68 Martin de Groot 79 KAV Holland Amsterdam 14-7 2.2 21.74 Bas van Wilgen 78 Sparta Sittard 7-7 2.1 21.75 Uros Zver 80 AV H'meer Sittard 7-7 2.1 21.83 Bas de Vos 75 Phanos Amsterdam 14-7 2.2 22.14 Jeroen Ritsema 74 Start '78 Stadskanaal 30-6 3.6 22.22 Jelle van Etten 78 DEM Amsterdam 14-7 2.2 22.29 Eric Roeske M40 60 Hellas Stadskanaal 30-6 4.6 22.40 Thomas Verstraeten 80 Almere Papendal 12-6 3.1
46.50 Patrick van Balkom 74 Hellas Utrecht 31-8 46.70 Rikkert van Rhee 77 Rotterdam Atletiek Papendal 26-6 47.11 Robert Lathouwers JA 83 PAC Uden 29-6 47.16 Bob Keus 75 Olympus '70 Sittard 6-7 47.19 Bram Som 80 Atletico '73 Uden 29-6 47.25 Roel van Ree 71 Leiden Atletiek Brugge 10-8 47.55 Youssef El'Rhalfioui JA 83 AAC Papendal 26-6 47.84 Arnoud Okken 82 Atletico '73 Doetinchem 16-6 47.86 Eric /// Roeske M40 60 Hellas Potsdam 21-8WR MASTERS 47.96 Rene Mabelis 74 AV '34 Uden 29-6 48.08 Julien Hagen 75 PAC Gent 24-7 48.14 Jelle van Etten 78 AV DEM Uden 29-6 48.21 Thomas Kortbeek 81 Pr Hendrik Hilversum 8-9 48.47 Jordy Hindriks 81 Zaanland Hengelo 2-6 48.53 Ger Wessel 70 Leiden Atletiek Breda 16-6 48.54 Jelle Heisen 82 Clytoneus Amsterdam 28-4 48.54 Chris Misker JA 83 De Sperwers Utrecht 15-9 48.63 Chiel Warners 78 AAC Gotzis 1-6 48.71 Eugene Martineau 80 Achilles Bydgoszcz 29-6 48.74 Peter Wolters 81 Castricum Papendal 26-6 48.75 Ron Kuper JA 83 Sperwers Doetinchem 16-6 48.76 Niels van Dijk JA 83 Ciko '66 Leiden 8-6 48.83 Richard Janssens 68 DEM Uden 29-6 48.88 Yassin Mahamoud 72 Nijmegen Eindhoven 16-6 48.97 Guido van Weeren 80 Argo '77 Leiden 8-6 49.02 Maarten ter Horst 81 AV '34 Sittard 6-7 49.07 Marijn van der Putten 75 Haarlemmermeer Leiden 8-6 49.15 Mahdi Ibrahim 80 Haag Atletiek Eindhoven 16-6 49.18 Job van Asperen 78 De Keien Uden 29-6 49.20 Sander van Gelderen 76 Wychen Sittard 6-7 49.27 Rein Jan Kroes 80 Ilion Papendal 12-6 49.40 Patrick Willems 76 Phanos Lisse 20-5 49.44 Vincent Kerssies 80 AAV SISU Hengelo 2-6 49.46 Martijn Arnoldussen 82 Achilles-Top Eindhoven 16-6 49.48 Ralph Sweet 79 Unitas Roermond 26-5 49.57 Ludrick Berrenstein 82 AAC Bydgoszcz 29-6 49.57 Frido Verschoor JA 84 Energie Woerden 14-9 49.58 Guus Hoogmoed 81 Phanos Hilversum 8-9 49.58 Pieter van Langen 82 De Spartaan Hilversum 8-9 49.58 Hugo de Haan JA 84 Zaanland Hilversum 8-9 49.67 Arnoud Liefers 81 AV '34 Amsterdam 12-5 49.67 Persijn Berende 82 Zaanland Hoorn 18-5 49.68 Marko Koers 72 Nijmegen Eindhoven 16-6 49.70 Joost Verel 78 PH Amsterdam 12-5 49.73 Bas Wehrung 76 AAC Leiden 8-6 49.73 joan Pia Gali 76 AAC Breda 16-6 49.74 Thijs Ros 79 Clytoneus Hengelo 2-6 49.75 Freek de Wachter 80 Hellas Amsterdam 12-5 49.75 Joeri Neger 80 AV Sprint Eindhoven 16-6 49.78 Henk Jager JA 83 Argo '77 Papendal 12-6 49.82 Navajo Leeuwin 75 AV '23 Uden 29-6 49.83 Bas Wehrung 76 AAC Hilversum 8-9 49.89 Emiel Muskita 82 Impala Utrecht 9-5 49.91 Tom Doesburg Smits JA 83 AAC'61 Apeldoorn 12-7 49.92 David Bronsveld 80 Suomi Sittard 6-7 49.93 Ludo van der Plaat JA 83 Ilion Woerden 14-9 49.97 Pelle Rietveld JB 85 Ilion Assen 22-6 49.99 Wouter Hoogkamer 82 De Spartaan Amsterdam 16-6 handtijden: 47.5 Bram Som 80 Atletico '73 Epe 12-5 48.9 Marijn van der Putten 75 Haarlemmermeer Huizen 16-6 49.5 Quinten Stern 77 Sisu Epe 12-5
1.45.65 Arnoud Okken 82 Atletico '73 Zurich 16-8 1.45.86 Bram Som 81 Atletico '73 Sevilla 23-6 1.46.57 Stefan Beumer 81 Nijmegen Heusden 20-7 1.47.91 Marko Koers 72 Nijmegen Nijmegen 25-5 1.48.06 Gert-Jan Liefers 78 AV '34 Hoorn 18-5 1.48.68 Sebastian Schletterer 72 AAC Brasschaat 14-8 1.49.07 Maarten van den Heuvel 81 Hanzesport Papendal 26-6 1.49.20 Bob Winter 77 Phanos Leiden 8-6 1.49.21 Joeri Voltman 74 Atletico Papendal 26-6 1.49.40 Paul Mwangi (Ken) 73 Haag Atletiek Leiden 8-6 1.49.73 Michiel Loeschner 76 Hellas Leiden 8-6 1.49.89 Arno Hoevink JA 83 AV '34 Papendal 26-6 1.50.39 Yassin Mahamoud 72 Nijmegen Nijmegen 25-5 1.50.24 Bas Eefting 82 AAC '61 Heusden 20-7 1.50.71 Ad Verweij 78 Typhoon Utrecht 31-8 1.50.97 Ronald van der Blink 79 Nijmegen Uden 29-6 1.51.03 Ate van der Burgt 78 Tartletos Ninove 27-7 1.51.05 Marc van der Koelen JA 83 Nijmegen Papendal 26-6 1.51.14 Jeroen Pals 80 Sprint Sittard 6-7 1.51.22 Martijn Arnoldussen 82 Achilles-Top Izegem 9-6 1.51.27 Steven Tito 77 Leiden Atletiek Utrecht 31-8 1.51.34 Barend Derriks 81 Castricum Leiden 8-6 1.51.43 Bouke Onstenk 81 Hollandia Leiden 8-6 1.51.50 Sander de Korte 78 Hellas Breda 16-6 1.51.70 Rob Detert 78 AV '34 Breda 16-6 1.52.18 Jiri Kemper 77 Waterland Leiden 8-6 1.52.39 Persijn Berende 82 Zaanland Heiloo 9-5 1.52.43 Raymond Koen 81 Noordkop Leiden 8-6 1.52.43 Geert-Jan Wassink 82 Rotterdam Atl Uden 29-6 1.52.62 Remco Ammerlaan JA 83 Olympus '70 Utrecht 31-8 1.52.63 Jeroen van Dijke 76 Leiden atl Woerden 14-9 1.52.65 Patrick Willems 76 AAC Leiden 8-6 1.52.70 Pieter van Langen 82 De Spartaan Leiden 8-6 1.52.85 Wouter Verdurmen JA 83 RKHAV Papendal 12-6 1.52.99 Peter Wolters 81 Castricum Ninove 27-7 1.53.05 Jeroen vd Biggelaar 76 GAC Gemert Oordegem 13-7 1.53.11 Maarten van BaardwijkJB 85 AAC '61 Leiden 8-6 1.53.12 Ronald Weevers 69 Prins Hendrik Breda 16-6 1.53.18 Gerard Cornelissen 71 Phoenix Leiden 8-6 1.53.19 Casper Dirks 73 Phanos Papendal 26-6 1.53.19 Ron van Diepen 70 TDR/Hera? Oordegem 13-7 1.53.36 Niels Zebregts 79 Attila Heverlee 18-5 1.53.43 Dennis Boelen 82 AAC '61 Leiden 8-6 1.53.47 Pip Tesselaar 69 Hera Oordegem 13-7 1.53.48 Roel de Haan 74 Attila Hengelo 2-6 1.53.54 Guus Janssen 81 Nijmegen Venlo 9-5 1.53.54 Guido van Weeren 80 Argo '77 Papendal 12-6 1.53.56 Tom Doesburg Smits JA 83 AAC '61 Uden 29-6 1.53.72 Peer Pulles 82 Atletico '73 Papendal 12-6 1.53.75 Dirk de Heer 81 Argo '77 Papendal 12-6 1.53.83 Ron Kuper JA 83 De Sperwers Hengelo 2-6 1.53.88 Marijn van der Putten 75 Haarlemmermeer Heiloo 9-5 1.53.9 Bob Keus 75 Olympus '70 Naaldwijk 5-9 1.53.90 Jurre Laven 80 Hellas Sittard 6-7 1.53.94 Rein-Jan Kroes 80 Ilion Leiden 12-5 1.54.05 Michel van der Wall 79 Unitas Leiden 8-6 1.54.07 Dirk Jan Demkes 73 Atletico '73 Utrecht 19-7 1.54.08 Ruud van den Oetelaar 80 PSV Vught 9-5 1.54.09 Wijnand Rijkenberg JA 84 Lycurgus Hengelo 2-6 1.54.12 Ruben Scheurwater 80 Parthenon Vught 9-5 1.54.38 Dennis Licht JA 84 AV '34 Leiden 8-6 1.54.40 Erik Negerman 75 Phanos Papendal 12-6 1.54.72 Leon Ineke JA 83 Nova Nijmegen 25-5 1.54.77 Jauad Azaui 80 Rotterdam Atletiek Heusden 20-7 1.54.81 Ronald Bassa 75 De Keien Apeldoorn 12-7 1.54.87 Peter Res 76 TDR/? Papendal 12-6 1.54.94 Dirk-Job Vrijenhoek 80 Rotterdam Atletiek Duffel 25-5
2.19.25 Marko Koers 72 Nijmegen Sondershausen 23-8 2.19.99 Arnoud Okken 82 Atletcio '73 Lisse 4-5 2.23.83 Hans Chr v Nijkerk 82 AVA '81 Lisse 4-5 2.24.87 Ronald van der Blink 79 Nijmegen Esch-Alzette 7-6 2.25.87 Bas Eefting 82 AAC61 Brussel 30-8 2.26.59 Steven Tito 77 Leiden Atletiek Leiden 14-8 2.26.90 Ruben Scheurwater 80 Parthenon Leiden 14-8 2.28.06 Ruud van den Oetelaar 80 PSV Lisse 4-5 2.29.18 Marijn van der Putten 75 Haarlemmermeer Lisse 4-5 2.29.52 Roel de Haan 74 Attila Lisse 4-5 2.29.54 Jesse Koyser 82 Phoenix Leiden 14-8 2.30.12 Geert Jan Wassink 82 Rotterdam Atletiek Lisse 4-5 2.30.19 Sybren Mulder JA 83 Hollandia Krommenie 15-9 2.30.29 Mike Tesselaar 77 Hera Lisse 4-5 2.30.39 Maarten v Baardwijk JB 85 AAC 61 Brussel 30-8 2.30.46 Gerard Cornelissen 71 Phoenox Lisse 4-5 2.30,69 Jiri Kemper 77 Waterland Lisse 4-5 2.30.9 Patrick Willems 76 Phanos Alkmaar 26-4 2.30.91 Sebastiaan Breedijk 82 Zaanland Lisse 4-5
3.36.13 Marko Koers 72 Nijmegen Brussel 30-8 3.37.46 Arnoud Okken 82 Atletico '73 Kassel 14-6 3.37.77 Gert-Jan Liefers 78 AV '34 Sevilla 8-6 3.42.31 Bob Winter 77 Phanos Nijmegen 25-5 3.42.83 Barend Derriks 81 Castricum Papendal 26-6 3.43.10 Maarten van den Heuvel 81 Hanzesport Atlanta (VS) 6-4 3.43.50 Ronald van der Blink 79 Nijmegen Papendal 26-6 3.43.57 Ate van de Burgt 78 Tartletos Papendal 26-6 3.43.83 Rob Detert 78 AV '34 Nijmegen 25-5 3.45.44 Mark van der Koelen JA 83 Nijmegen Vught 20-6 3.45.67 Stefan Beumer 81 Nijmegen Sittard 6-7 3.45.96 Michiel Loeschner 76 Hellas Gorinchem 14-6 3.46.20 Ad Verweij 78 Typhoon Papendal 26-6 3.46.22 Rudy van den Oetelaar 80 PSV Gorinchem 14-6 3.46.83 Erik Negerman 75 Phanos Papendal 26-6 3.47.26 Bart Hoogenboom 75 GVAV Rapiditas Gorinchem 14-6 3.47.82 Guus Janssen 81 AV Nijmegen Nijmegen 25-5 3.48.27 Johan de Koning 74 Sprint Nijmegen 25-5 3.48.37 Dirk de Heer 81 Argo '77 Houston (VS) 18-5 3.48.76 Pip Tesselaar 70 Hera Ninove 27-7 3.48.95 Kamiel Maase 71 Leiden Atletiek Breda 16-6 3.49.12 Jeroen Pals 80 Sprint Papendal 26-6 3.49.20 Eelco de Voogt 69 Ilion Hengelo 2-6 3.49.28 Dennis Licht JA 84 AV '34 Nijmegen 25-5 3.49.44 Cor Datema 71 AV '40 Heusden 20-7 3.49.64 Ruben Scheurwater 81 Parthenon Gorinchem 14-6 3.49.67 Jeroen vd Biggelaar 76 GAC Gemert Heusden 20-7 3.50.12 Peter Res 78 Castricum Ninove 27-7 3.50.18 Sebastian Schletterer 72 AAC Lissabon 25-5 3.50.31 Ron van Diepen 70 TDR/Hera? Heusden 20-7 3.50.58 Wijnand Rijkenberg JA 84 Lycurgus Papendal 12-6 3.51.39 Simon Vroemen 68 Sprint Eindhoven 16-6 3.51.41 Daan Kers 68 Ciko '66 Papendal 26-6 3.51.58 Koen Raymaekers 80 Hellas Amsterdam 12-5 3.51.62 Jeroen van Dijke 76 Leiden Atletiek Uden 29-6 3.51.80 Ronald Bassa 75 De Keien Heusden 20-7 3.52.44 Sebastiaan Breedijk 82 Zaanland Heusden 20-7 3.52.58 Hilbert de Vries 78 Argo '77 Leiden 8-6 3.52.76 Michiel Otten 68 PH Uden 29-6 3.52.79 David Hemstede 79 Atletico '73 Papendal 12-6 3.52.90 Jeroen van Damme 72 LT Ed Slighers Etten Leur 4-6 3.53.14 Cris Bergmans 73 Hellas Papendal 26-6 3.53.42 Marco Glastra 72 Hellas Leiden 8-6 3.53.94 Erik Negerman 75 Phanos Heusden 20-7 3.54.15 Bart Hogenboom 72 Altis Sittard 7-7 3.54.23 Geert-Jan Wassink 82 Rotterdam Atletiek Leiden 8-6 3.54.27 Remco Kortenoeven 72 Prins Hendrik Eindhoven 27-7 3.54.40 Remco Ammerlaan JA 83 Olympus '70 Papendal 26-6 3.54.45 Guus Janssen 78 Nijmegen Sittard 7-7 3.54.50 Patrick Stitzinger 81 Pegaus Gorinchem 14-6 3.54.58 Erik Niemeijer 79 Vitalis Leiden 8-6 3.54.59 Steven Tito 77 Leiden Atletiek Heusden 20-7 3.54.75 Arno Hoevink JA 83 AV '34 Breda 16-6 3.54.77 Joost Blokland 82 Gouda Gouda 9-5 3.54.89 Joep Tigchelaar 81 SHRT Uden 29-6 3.55.31 Christiaan le Lie 76 Castricum Ninove 27-7 3.55.50 Leon Ineke JA 93 TDR/Nova Uden 29-6 3.55.79 Marcel Tesselaar 69 Hera Utrecht 15-9 3.56.12? Sybren Mulder JA 83 Hollandia Leiden 8-6 3.56.38 Said Ayada 82 R' dam Atl Breda 16-6 3.56.87 Rob Adriaens Papendal 26-6 3.56.87 Rens Janssen JA 84 Nijmegen Papendal 26-6 3.57.05 Stan Rijken 73 Prins Hendrik Vught 20-6 3.57.10 Wobbe van der Meulen 71 Tartletos Uden 29-6 3.57.34 Gerard Cornelissen 71 Phoenix Uden 29-6 3.57.54 Bouke Onstenk 81 Hollandia Utrecht 9-5 3.57.56 Noel Keijsers 73 Nijmegen Papendal 12-6 3.58.06 Hugo van den Broek 76 Castricum Oordegem 13-7 3.58.12 Harold van Eerde 69 Haag Atletiek Leiden 12-5 3.58.24 Michel van der Waal Gouda Hengelo 2-6 3.58.36 Rob Bravenboer 70 Pr Hendrik Uden 29-6 3.58.52 Patrick Tas 81 AV '40 Leiden 8-6 3.58.55 Robert Smits 70 Leiden Atletiek Leiden 12-5 3.59.14 Ronald Weevers 69 Pr Hendrik Izegem 8-6 3.59.22 Edgard Creemers -- Leiden Atletiek Eindhoven 27-7 3.59.89 Arjan van Polen 75 Athlos Eindhoven 27-7 3.59.99 Vincent Hermes JA 83 Achilles-Top Uden 12-5
4.09.94 Pip Tesselaar 70 Hera Brasschaat 14-8 4.13.49 Bob Winter 77 Phanos Hilversum 8-9 4.13.94 Ad Verwey 78 Typhoon Hilversum 8-9 4.14.53 Hilbert de Vries 78 Argo '77 Hilversum 8-9 4.14.77 Ruben SCheurwater 80 Parthenon Hilversum 8-9 4.15.44 Daan Kers 68 Ciko '66 Hilversum 8-9 4.13.25 Sybren Mulder 83 Hollandia Hilversum 8-9 4.18.00 Steven Tito 77 Leiden atl Hilversum 8-9 4.18.35 Hessel Posthuma 82 Castricum Hilversum 8-9 4.22.35 Gerard Cornelissen 71 Phoenix Amersfoort 5-6
5.25.00 Joost Blokland 82 AV Gouda Alphen ad Rijn 7-4 5.34.54 Bas Eefting 82 AAC '61 Assen 7-4 5.37.9 Ronald Bassa 75 De Keien Uden 23-4
7.42.95 Gert-Jan Liefers 78 AV '34 Hengelo 2-6 7.51.88 Kamiel Maase 71 Leiden Atletiek Sevilla 23-6 7.58.62 Sander Schutgens 75 Pegasus Heverlee 18-5 8.03.53 Simon Vroemen 68 Sprint Rehlingen 20-5 8.05.63 Jeroen van Damme 72 LTES Leiden 8-6 8.06.88 Rob Detert 78 AV '34 Leiden 8-6 8.07.77 Hugo van den Broek 76 Castricum Leiden 8-6 8.11.70 Eelco de Voogt 69 Ilion Leiden 8-6 8.12.15 Dirk de Heer 81 Argo '77 Leiden 8-6 8.14.66 Rudy van den Oetelaar 80 PSV Heverlee 18-5 8.15.17 Marc van der Koelen JA 83 Nijmegen Tessenderlo 23-8 8.15.78 Barend Derriks 81 Castricum Vught 9-5 8.16.09 Patrick Stilzinger 81 Pegasus Leiden 8-6 8.16.14 Toon Heeren 67 LTES Leiden 8-6 8.17.09 Michiel Otten 68 PH Vught 9-5 8.17.23 Koen Raymaekers 80 Hellas Amsterdam 14-7 8.17.87 Pip Tesselaar 76 Hera Vught 9-5 8.18.27 Ate vd Burgt 78 Tartletos Leiden 8-6 8.19.06 Evert Gielen 71 Achilles-Top Heverlee 18-5 8.19.91 David Hemstede 79 Atletico Leiden 8-6 8.21.53 Joost Blokland 82 AV Gouda Lisse 4-5 8.22.63 Peter Res 78 Castricum Vught 9-5 8.22.78 Bart Hoogenboom 75 GVAV Rapiditas Annecy (Fr) 5-5 8.23.77 Christian de Lie 76 Castricum Vught 9-5 8.26.04 Said Ayada 82 R' dam Atl Lisse 4-5 8.27.47 Roy van Son 75 Pegasus Leiden 8-6 8.27.49 Jeroen van de Biggelaar 76 GAC Vught 9-5 8.27.68 Erik Negerman 75 Phanos Amsterdam 14-7 8.28.23 Lata Jiru Waqu JA 84 Argo '77 Leiden 8-6 8.28.32 Joep Tigchelaar 81 SHRT Tallahassee 13-4 8.29.98 Marco Glastra 72 Hellas Kortrijk 29-6
13.13.06 Kamiel Maase 71 Leiden Atletiek Berlijn 6-9NED.RECORD 13.42.62 Sander Schutgens 75 Pegasus Heusden 20-7 13.50.43 Remco Kortenoeven 72 Prins Hendrik Heusden 20-7 13.58.18 Jeroen van Damme 72 LT Ed Slighers Papendal 26-6 14.00.43 Hugo van den Broek 76 Castricum Heusden 20-7 14.02.63 Koen Raymaekers 80 Hellas Heusden 20-7 14.06.09 Martin Lauret 71 Ciko '66 Uden 29-6 14.08.32 Michiel Otten 70 Prins Hendrik Heusden 20-7 14.13.18 Jim Svenoy (Noo) 82 Rotterdam Atletie Breda 16-6 14.15.25 Joep Tigchelaar 81 SHRT Palo Alto 10-5 14.16.67 Simon Vroemen 69 Sprint Amsterdam 12-5 14.22.48 Patrick Stitzinger 81 Pegasus Heusden 20-7 14.23.71 Eelco de Voogt 69 Ilion Leiden 12-5 14.25.13 Said Ayada 82 Rotterdam Atl Papendal 12-6 14.26.55 Toon Heeren 67 LTES Uden 29-6 14.27.66 Dirk de Heer 81 Argo '77 Houston (VS) 18-5 14.28.58 Latta Jiru Wago (Et) JA 84 Argo '77 Papendal 12-6 14.29.46 Niels de Bruin 79 BAV Papendal 12-6 14.33.44 Rob Detert 78 AV '34 Utrecht 9-8 14.35.64 Martin Lauret 71 LPK Sittard 7-7 14.37.19 Robert Smits 70 Leiden Atletiek Breda 16-6 14.37.39 Erik Negerman 75 Phanos Amsterdam 16-6 14.37.55 Stan Rijken 73 Prins Hendrik Uden 29-6 14.39.20 Jan Willem Schaar 75 Parthenon Uden 29-6 14.39.28 Reinier Burgemeester 73 Parthenon Utrecht 9-8 14.39.79 Dirk de Heer 78 Argo '77 Sittard 7-7 14.39.79 Noel Keijsers 73 Nijmegen Heusden 20-7 14.40.39 Christian de Lie 76 TDR/?? Heusden 20-7 14.40.61 Aden Yusuf Farah 77 AV '34 Amsterdam 12-5 14.41.59 Mark van Maaren 70 PH Heusden 20-7 14.42.78 Edo Baart 68 PH Amsterdam 12-5 14.43.11 Bob Winter 77 Phanos Utrecht 31-8 14.44.11 Mokthar Chrifi 73 SHRT Papendal 12-6 14.44.63 Colin Bekers 79 Loopteam Slighers Heusden 20-7 14.45.20 Pip Tesselaar 76 Hera Utrecht 31-8 14.46.53 Peter Res 78 Castricum Utrecht 31-8 14.46.75 Roy van Son 75 Pegasus Heusden 20-7 14.49.58 Paul Hagedoren 67 Loopteam Ed Sligch. Heusden 20-7 14.49.68 Evert Gielen 71 Achilles-Top Uden 12-5 14.50.18 Ad Verweij 78 Typhoon Utrecht 21-6 14.50.23 Ronald van der Blink 79 Nijmegen Eindhoven 16-6 14.51.25 Hakim Najib 77 Haag atletiek Heusden 20-7 14.51.67 Jeroen Zeinstra 72 Utrecht 31-8 14.52.61 Rob Bravenboer 70 Prins Hendrik Heusden 20-7 14.52.99 Marc van Maaren 70 Prins Hendrik Breda 16-6 14.53.81 Ruben Scheurwater 81 Parthenon Utrecht 9-8 14.55.31 Hilbert de Vries 78 Argo '77 Papendal 12-6 14.56.12 Marco Gielen 70 Scopias Weert 16-6 14.56.14 Ronald Bassa 75 De Keien Uden 12-5 14.57.18 Arthur Schrama 69 Cifla Nijmegen 25-5 14.59.13 Remi de Olde 81 Cifla Papendal 12-6 (incorrect?) 14.59.50 Ralph Courage 78 Caesar Uden 29-6 14.59.64 Elmi Rafle Abdala 72 .. Heusden 20-7
27.26.29 Kamiel Maase 71 Leiden atletiek Brussel 30-8NED>RECORD 28.39.04 Luc Krotwaar 68 Prins Hendrik Zeist 12-4 28.55.36 Joep Tighelaar 81 SHRT Stanford 30-3 28.55.70 Remco Kortenoeven 72 Prins Hendrik Zeist 12-4 29.43.32 Koen Raymaekers 80 Hellas Camaoire 6-4 29.50.68 Marcel Versteeg 65 Loopgroep PK Zeist 12-4 29.53.88 Patrick Stitzinger 81 Pegasus Troisdorf 1-9 30.02.17 Michiel Otten 68 Prins Hendrik Zeist 12-4 30.28.23 Edo Baart 68 Prins Hendrik Zeist 12-4 30.30.68 Stan Rijken 73 Prins Hendrik Zeist 12-4 30.43.80 Mark van Maaren 70 Prins Hendrik Zeist 12-4 30.48.83 Noel Keijsers 73 Nijmegen Zeist 12-4 30.57.03 Reinier Burgemeester 73 Parthenon Zeist 12-4
13.74 Marcel van der Westen 76 AAC Mals (It) 13-7 0.1? 13.79 Gregory Sedoc 81 AAC Leiden 8-6 0.4 14.13 Robin Korving 74 AAC Hamburg 12-6 -0.4 14.29 Thomas Kortbeek 81 PH Breda 16-6 0.3 14.53 Robin van den Berg 72 Phanos Emmeloord 26-5 0.0 14.54 Chiel Warners 78 AAC Gotzis 2-6 1.6 14.58 Bram Kempkens 78 Sperwers Doetinchem 16-6 ? 14.66 Tom Metselaar 80 Suomi Leiden 8-6 0.4 14.70 Ludrick Berrenstein 82 AAC Leiden 8-6 0.4 14.78 David Martha JA 83 AV '34 Leiden 8-6 0.4 15.03 Marcel Roosen 70 PSV Eindhoven 16-6 -0.5 15.09 Eelco Veldhuijzen JA 84 Clytoneus Utrecht 9-5 1.6 15.09 Martijn Rijk 78 Rotterdam Atl Breda 16-6 0.3 15.09 Rick Wassenaar 76 De Spartaan Amsterdam 16-6 0.9 15.11 Vincent Kerssies 80 SISU Utrecht 9-5 1.6 15.16 Michel Brooijmans 75 Nijmegen Leiden 12-5 -0.1 15.18 Arnold Wasschebalie 74 Start Kampen 15-5 ? 15.22 Justin Francois 76 Groene Ster Tilburg 12-5 -0.2 15.23 Sven Ootjers 73 TRias Bergen o Zoom 25-8 0.5 15.25 Arno van Steensel 72 KAV Holland Leiden 8-6 0.4 15.09 Siert Jan Vos JA 83 Attila Woerden 14-9 15.27 Kevin Woldberg 80 PEC 1910 Hoorn 18-5 1.1 15.29 Eugene Martineau 80 Achilles-T Izegem 8-6 -0.5 15.33 Bas Klinkhamer 80 Wychen Doetinchem 16-6 ? 15.34 Jurren Valkenburg 77 AV '34 Nijmegen 25-5 0.6 15.34 Joost Moreels 82 TION Sittard 1-9 0.3 15.39 Rolf Veenhuizen 79 Attila Eindhoven 16-6 -0.5 15.41 Lennert Elands 78 Achilles-Top Amsterdam 16-6 0.6 15.44 Jonathan Pengel JB 85 Ilion Leiden 8-6 0.4 15.45 Lars Janssen 73 Phoenix Zwolle 12-5 0.8 15.45 Thijs Ros 79 Clytoneus Nijmegen 25-5 -0.6 15.48 Ludo van der Plaat JA 81 Ilion Eindhoven 16-6 -0.5 15.48 Joost van Bennekom 81 TION Bergen o Zoom 25-8 0.2 15.50 Ruud de Vries 82 SAV Utrecht 9-5 0.0 teveel rugwind: 13.66 Gregory Sedoc 81 AAC Sittard 7-7 4.1 13.70 Marcel van der Westen 76 AAC Sittard 7-7 4.1 14.27 Tom Metselaar 80 Suomi Sittard 7-7 3.9 14.39 Bram kempkens 78 Sperwers Sittard 7-7 4.1 14.51 Robin vd Berg 72 Phanos Sittard 7-7 3.9 14.97 Michel brooijmans 75 Nijmegen Sittard 7-7 4.1 15.00 Marcel Roosen 70 PSV Sittard 7-7 4.1 14.80 Siert Jan Vos JA 83 Attila Sittard 7-7 3.9 14.90 Martijn Rijk 78 Rotterdam Atl Sittard 7-7 3.9 15.13 Rolf Veenhuizen 79 Attila Sittard 7-7 3.9 15.34 Lennart Elands 78 AChilles-T Sittard 7-7 2.5 15.38 Jonathan Pengel JA 85 Ilion Lisse 4-5 2.6 15.44 Joost van Montfort 81 Asterix Weert 16-6 2.1 15.50 Paul Joosten 70 AV '34 Lisse 4-5 2.6
49.51 Thomas Kortbeek 81 PH Sevilla 22-6 51.51 Tim Verlaan 79 AAC Leiden 8-6 51.89 Vincent Kerssies 80 SISU Leiden 8-6 52.19 Freek Wilkens 76 Argo '77 Leiden 8-6 52.24 Frank Peeters 77 AV '34 Eindhoven 27-7 52.82 Thijs Ros 79 Clytoneus Leiden 8-6 53.22 Bram Kempkens 78 De Sperwers Utrecht 15-9 53.32 Joerie Voltman 74 Atletico '73 Doetinchem 16-6 53.60 Michiel Husslage 82 Sprint Utrecht 31-8 53.72 Lars Janssen 73 Phoenix Leiden 8-6 54.02 Toine van Beckhoven 70 Attila Sittard 6-7 54.04 Pieter van Langen 82 De Spartaan Amsterdam 14-7 54.06 Quinten Stern 77 SISU Lisse 4-5 54.18 Jelle Heisen 82 Clytoneus Leiden 8-6 54.34 Dennis Riesener 81 AAC Leiden 8-6 54.57 Bavo Janss 69 De Keien Uden 29-6 54.63 Lennert Elands 78 Achilles-Top Uden 12-5 54.81 Eelco Veldhuijzen JA 84 Clytoneus Utrecht 1-6 54.94 Henry Kleine Koerkamp 65 Nijmegen Eindhoven 16-6 55.00 Martijn Visscher 75 AV '40 Utrecht 1-6 55.16 Harro Hilgeman 62 Phanos Amsterdam 16-6 55.16 Chris Misker JA 83 De Sperwers Gladbeck 7-9 55.44 Navajo Leeuwin 75 AV '23 Sittard 6-7 55.70 Yvor Landburg 76 Rotterdam Atletiek Heverlee 18-5 56.10 Kai Eduard 78 Rotterdam Atletiek Uden 29-6 56.29 Frank Stam 79 Lycurgus Leiden 8-6 56.30 Joep Dekkers 76 Sprint Amsterdam 12-5 56.41 Joost Lubberman 78 De Sperwers Doetinchem 16-6 56.52 Bart van de Zanden 81 HAC Vught 9-5 56.76 Arno van Steensel 72 KAV Holland Amsterdam 16-6 56.99 Mike Beumer 80 AV '34 Amsterdam 12-5 handtijden: 54.3 Joerie Voltman 74 Atletico '73 Epe 12-5 56.4 Kai Eduard 78 Rotterdam Atl Santpoort 16-6 56.5 Rens Hoogewerf 73 KAV Holland Santpoort 16-6 56.7 Joost Lubberman 78 De Sperwers Epe 12-5
8.06.91 Simon Vroemen 69 Sprint Monte Carlo 19-7 EUR.RECORD 8.39.97 Jim Svenoy (Noo) 72 Rott. atletiek Sittard 7-7 8.53.72 Joost Blokland 82 AAC Lissabon 26-5 8.56.30 Jeroen van Dijke 76 Leiden Atletiek Königs W (D) 1-9 9.05.48 Noel Keijsers 73 Nijmegen Sittard 7-7 9.07.54 Michael Meijler 70 Tel Aviv/AAC Lissabon 26-5 9.11.75 Marco Glastra 72 Hellas Breda 16-6 9.14.78 Marc van der Koelen JA 83 Nijmegen Hengelo 28-8 9.21.64 Rene van Dijke 74 Leiden Atletiek Breda 16-6 9.23.13 Sullivan Smith 76 Phanos Grootebroek 12-5 9.25.72 Michel van der Klein 74 PAC Uden 29-6 9.28.06 Dirk de Heer 81 Argo '77 Des Moines(VS) 25-4 9.32.54 Rob Hoevenaars 74 De Keien Uden 12-5 9.39.29 Raymond van den Berg 82 PH Breda 16-6 9.40.44 Ruud Moelands 77 Sprint Eindhoven 16-6 9.43.10 Daan Hoek 74 Rotterdam Atl Leiden 12-5 9.44.49 Remi de Olde 81 Sisu Utrecht 10-5 9.45.07 Arthur Raterink 73 Ciko '66 Sittard 7-7 9.46.07 Vincent Trinthamer 78 Sparta Sittard 7-7 9.48.54 Marcel Fekkes 75 DAV Kronos Amsterdam 16-6 9.49.25 Michiel van Nispen 82 Sprint Amsterdam 12-5 9.49.47 Michel van der Klein 74 PAc Hengelo 28-8 9.49.77 Juriaan Galavazi 73 Phanos Utrecht 21-6 9.51.55 Gaby van Caulil 70 't Haasje Hengelo 28-8 9.55.47 Olfert Molenhuis JA 83 AAC '61 Assen 23-6 9.57.69 Niels Zebregts 79 Attila Leiden 12-5 9.59.53 Ard Vlooswijk -- DAV Kronos Uden 29-6
8.12 Eugnetius Gaisah JA 83 PAC Hilversum 8-9 0.6 7.60 Jurgen Cools 75 Attila Cuxhaven 20-7 0.3 7.50 Jermaine Sedoc 77 AAC Lissabon 25-5 ? 7.44 Chiel Warners 78 AAC Uden 29-6 1.0 7.39 Dennis van Noort 81 Parthenon Gouda 9-5 -0.6 7.36 Lauren Looije 73 Ilion Hilversum 8-9 0.6 7.34 Marc de Vries 78 Phanos Sittard 7-7 1.2 7.15 Christoph Kempen 78 KAV Holland Hilversum 8-9 1.1 7.09 Rogier vd Berg 79 Sparta Utrecht 10-5 nw 7.09 Thijs Ros 79 Clytoneus Hengelo 2-6 1.9 7.09 Martin de Groot 79 KAV Holland Naaldwijk 13-6 nw 7.06 Paul Jongmans 80 THOR Utrecht 10-5 nw 7.05 Frank Koopmans 75 PEC Hoorn 18-5 0.4 7.04 Bram Kempkens 78 Sperwers Stadskanaal 30-6 1.8 7.03 Rick Wassenaar 76 De Spartaan Utrecht 19-7 ? 7.02 Robbert-Jan Jansen JA 83 PH Hilversum 8-9 2.0 7.01 Martijn Rijk 78 Rotterdam Atl Sittard 7-7 0.8 7.00 Jose Manuel A.da Silva 83 Phanos Hilversum 8-9 0.3 6.99 Rik Knipschild JB 85 Caesar Assen 21-6 ? 6.97 Randy Sedoc 75 AAC Hoorn 18-5 1.2 6.95 Eugene Martineau 80 Achilles Bydgoscz 29-6 0.0 6.95 Alje Kuiper M40 60 Ilion Zoetermeer 30-6 0.9 6.94 Ludo van der Plaat JA 83 Ilion Uden 29-6 ? 6.90 Marc van der Worp 70 PEC 1910 Amsterdam 16-6 ? 6.89 Darcy de Windt 78 Haarlem Steenwijk 15-9 1.1 6.88 Jonathan Pengel JA 85 Ilion Assen 21-6 ? 6.87 Harald Kerp 73 Phoenix Lisse 4-5 -0.1 6.87 Eldert Wijkstra JA 83 AV '55 Epe 12-5 ? /Hoorn 18-5 1.1 6.83 Gerben Reus 77 OSS-Volo Weert 16-6 1.0 6.82 Ivo Roovers 79 Sprint Eindhoven 16-6 0.5 6.81 Rudy van Belkom JA 84 AV Oirschot Helmond 14-5 ? 6.81 Joost van Bennekom 81 TION Sittard 1-9 6.80 Niels Teeler JA 84 Energie Gouda 9-5 -1.2 6.80 Marc Janssen 77 Achilles Venlo 9-5 0.0/Roermond 26-5 -0.8 6.79 Ludrick Berrenstein 82 AAC Bydgoszcz 29-6 -0.1 6.78 Vincent Kortbeek 82 PH Amsterdam 12-5 6.78 Aron Nijs 76 Kimbria Roermond 26-5 0.0 6.78 Vincent Bergman 82 Ilion Eindhoven 16-6 0.9 6.78 Marc Lommert JA 84 Atverni Huizen 16-6 ? 6.75 Michiel Heerema 70 AV '23 Gouda 9-5 -1.1 6.75 Eddy Holtman 79 Weert Roermond 26-5 -0.4 6.75 Ronald Huethorst 82 AV '34 Breda 16-6 1.0 6.75 Jermaine Esprit 79 Haag Atletiek Eindhoven 16-6 0.5 6.75 Robbert-Jan Jansen JA 83 Pr Hendrik Sitatrd 1-9 6.73 Tim Brouwer 79 PSV Eindhoven 4-5 1.8 6.73 Adriaan Saman JA 83 AV '34 Bergen o Zoom 24-8 0.5 6.72 Ivor Landburg 76 Rotterdam Atletiek Gouda 9-5 0.2 6.71 Frank Koopmans 75 PEC 1910 Sittard 7-7 0.9 teveel rugwind: 7.76 Jurgen Cools 75 Attila Sittard 7-7 2.1 7.42 Dennis van Noort 81 Parthenon Sittard 7-7 2.7 7.14w Randy Sedoc 75 AAC Lisse 4-5 2.7 7.08 Martijn Rijk 78 Rotterdam Atl Sittard 7-7 2.8 6.90 Niels Teeler JA 84 Energie Barendrecht 18-5 3.2 6.82 Aron Nijs 76 Kimbria Hengelo 2-6 3.0 6.81 Vincent Kortbeek 82 PH Hengelo 2-6 2.2 6.74 Frank Koopmans 75 PEC 1910 Sittard 7-7 2.4
15.06 Jermaine Sedoc 77 AAC Lissabon 26-5 14.85 Martijn Delissen 76 Ilion Sevilla 23-6 0.2 14.49 Pol van de Rest 77 Sprint Amsterdam 12-5 14.63 Mark van Kerkhof 76 Nijmegen Sittard 6-7 -0.1 14.48 Maarten Bouwman JA 84 Phanos Gladbeck 7-9 1.6 14.19 Manual Elsworth 68 AAC Sittard 6-7 -0.5 14.05 Jose Manuel A.da Silva 83 Phanos Hilversum 8-9 -0.1 13.96 Sander Hage JB 85 Sprint Zevenbergen 6-7 13.91 Vincent Bergman 82 Ilion Hilversum 8-9 -0.7 13.89 Bas van Dalen 78 Sparta Hengelo 2-6 0.9 13.82 Adriaan Saman JA 83 AV '34 Gladbeck 7-9 0.4 13.80 DirkJan Roedoe 68 AV '47 Uden 12-5 -0.3 13.80 Leomar Albertoe JB 85 Sparta Assen 22-6 -0.1 13.74 Joost Cosman 82 AV '23 Heerhugowaard 12-5 13.73 Rudy van Belkom JA 84 AV Oirschot Hengelo 2-6 1.1 13.67 Lennart Teunissen 81 Altis Utrecht 15-9 0.3 13.61 Michiel Heerema 70 AV '23 Hilversum 8-9 -2.3 13.55 Frank Koopmans 75 PEC 1910 Hengelo 2-6 -0.9 13.55 Frank van Grinsven 78 Wychen Doetinchem 16-6 0.3 13.50 Johan van den Berg 82 Ilion Amsterdam 28-4 13.43 Tim Brouwer 79 PSV Amsterdam 12-5 13.41 Matthijs Gerssen JA 83 Noordkop Assen 23-6 1.3 13.38 Bart van Gorp 75 Attila Leiden 12-5 0.7 13.29 Martijn Feijt 76 Spartaan Utrecht 9-5 13.27 Arjan Alberts 75 Hellas Amsterdam 12-5 13.21 Rutger Verbey JA 83 AV '47 Assen 23-6 0.8 13.18 Dave Suurs 79 Prins Hendrik Utrecht 9-5 13.17 Paul Bolks JB 85 Climax Assen 22-6 -1.3 13.17 Marc de Vries 78 Phanos Amsterdam 14-7 1.2 13.16 Martijn de Lange 71 Phoenix Zwolle 12-5 13.13 Dennis van Noort 81 Parthenon Tilburg 12-5 0.6 13.12 Erik de Groot 77 Ilion Utrecht 9-5 13.11 Ruud de Vries 82 SAV Den Helder 17-4 13.06 Rob Janssen 82 Gen. Michaelis Weert 16-6 13.04 Paul Schouten 82 HAC Tilburg 28-4 0.9 rugwind: 14.86 Martijn Delissen 76 Ilion Hengelo 2-6 3.0 13.85 Rudy van Belkom JA 84 AV Oirschot Hengelo 2-6 4.0 13.77 Matthijs Gerssen JA 83 Noordkop Assen 23-6 2.6
2.25 Wilbert Pennings 75 Attila Doha (Qat) 15-5 2.15 Paul Jongmans 80 THOR Hoorn 18-5 2.11 Jan Peter Larsen 79 Ilion Sittard 7-7 2.09 Martijn Nuyens JA 83 Noordkop Gladbeck 7-9 2.08 Joost van Bennekom 81 TION Sittard 7-7 2.05 Onno van der Mark 76 Delvers Beverwijk 12-5 2.01 Theo Danes JA 83 AV '23 Herenthals 25-5 2.01 Eugene Martineau 80 Achilles Bydgoszcz 29-6 2.01 Sven Ootjers 73 Trias Bergen o Zoom 24-8 2.00 Leendert Brethouwer 76 AAC Vught 1-4 2.00 Kevin Woldberg 80 PEC 1910 Amersfoort 19-4/Zwolle 12-5 2.00 Bart Jongmans 75 't Haasje Utrecht 10-5 2.00 Michiel van de Goolberg 78 Sprint Amsterdam 12-5/Eindhoven 16-6 2.00 Ruud de Vries 82 Phanos Grootebroek 12-5 2.00 Bart vd Zanden 81 HAC Breda 30-6 2.00 Stephan Boers JA 84 Start '78 Steenwijk 15-9 1.98 Ralf Dingeman 80 Ilion Leiden 8-6 1.98 Thomas Lodewijk JB 85 Impala Assen 23-6 1.98 Rick van Ruiten JB 85 De Spartaan Assen 23-6 1.97 Johan van de Berg 82 Ilion Sittard 7-7 1.97 Adriaan Saman JA 83 AV '34 Bergen o Zoom 24-8 1.95 Dave Suurs 79 Prins Hendrik Utrecht 10-5/Breda 16-6 1.95 Niels Geursen 79 Hera Heerhugowaard 12-5/Heiloo 16-6 1.95 Jan Haye Klijnstra 80 AV '55 Epe 12-5 1.95 Vincent Bos JB 86 Sparta Delft 9-6 1.95 Ruud Hijnen JB 86 PSV Uden 9-6 1.95 Olaf Boxman 78 Nijmegen Eindhoven 16-6 1.95 Marc Tempel 80 Achilles-Top Eindhoven 16-6 1.95 Arnout van Koeveringe 81 Delta Sport Dordrecht 16-6 1.95 Jacco Deirkauf 77 Maastricht Weert 16-6 1.95 Erik de Groot -- Ilion Woerden 14-9 1.95 Ivo Peeters 75 Hera Utrecht 15-9
5.65 Rens Blom 77 Unitas Chania 30-6 5.60 Laurens Looije 73 Ilion Johannesburg 25-1 5.10 Robbert-Jan Jansen JA 83 PH Duffel 25-5 4.81 Ludo van der Plaat JA 83 Ilion Leiden 8-6 4.80 Alex van Zutphen 78 Gouda Sittard 7-7 4.80 William Frachon (Fr) JA 84 Haag Atletiek Utrecht 19-7 4.73 Rick Wassenaar 76 De Spartaan Bergen o Zoom 25-8 4.71 Vincent Bergman 82 Ilion Leiden 8-6 4.70 Antal Hellings 80 PSV Utrecht 9-5 4.70 Chiel Warners 78 AAC Breda 16-6 4.70 Eugene Martineau 80 Achilles-TOp Bydgoszcz 30-6 4.61 Dolf Zwaanswijk 80 Haag Atletiek Leiden 8-6 4.50 Jorik van Cruchten 79 Unitas Utrecht 9-5 4.50 Kevin Woldberg 80 PEC 1910 Zwolle 12-5 4.50 Richel Keijsers 69 Unitas Gemert 12-5 4.50 Sander de Rijke JB 85 Ciko '66 Apeldoorn 31-5 4.50 Marc Suvaal 65 Rotterdam Atletiek Utrecht 1-6 4.41 Bouwe Pieters 76 Leiden Atletiek Leiden 8-6 4.40 Wanny dos Santos 80 Rotterdam Atl Leiden 12-5 4.40 Johan Nieuwhof 64 Startbaan Utrecht 9-8 4.30 Oliver Muller 69 Lycurgus Utrecht 1-6 4.30 Remco Mallens 70 Sprint Eindhoven 16-6
20.39 Rutger Smith 81 Argo 77 Hengelo 2-6 18.39 Jason Tunks (Can) 75 AAC Breda 16-6 18.00 Erik van Vreumingen 78 Haag Atletiek Loughsborough 17-7 17.39 Eddy Cardol 78 Hera Utrecht 15-9 17.10 Ben Vet 68 Phanos Sittard 7-7 17.00 Erwin Simpelaar 78 AV 56 Oordegem 13-7 15.80 Robin Geertsma 76 Lycurgus Amsterdam 16-6 15.77 Ruben van Balen 71 AAC Leiden 8-6 15.66 Mike van der Bilt 76 Haag Atletiek Leiden 12-5 15.58 Stein Kuiper 69 Prins Hendrik Gorinchem 13-9 15.41 Bas de Vos 75 Phanos Hilversum 12-5 15.35 Jaap Kuiper 76 Pr Hendrik Gorinchem 13-9 15.33 Rick Wassenaar 76 De Spartaan Hoorn 18-5 15.27 Wieger Jan de Wit 75 Impala Amsterdam 16-6 15.19 Gerard Sluiter 73 Hellas Leiden 8-6 15.12 Elliot Thijssen 71 Hellas Amsterdam 12-5 15.10 Niels van der Kruk 79 AV '40 Krommenie 15-9 15.03 Leo van der Blom 79 Rotterdam Atl Sittard 7-7 15.01 Jos Bentum 80 Argo '77 Sittard 7-7 14.86 Eric Gommans 79 TION Zwolle 12-5 14.72 Erik Cadee JA 84 PH Vught 1-4 14.67 Theo Blok 77 ACW 66 Tilburg 12-5 14.62 Jeroen Sanders 77 Sparta Grootebroek 12-5 14.51 Christian Nusselder 77 Atletico Utrecht 15-9 14.31 Erik Spaan 74 Wijchen Nijmegen 25-5 14.29 Mark Neele 75 Hellas Breda 16-6 14.28 Patrick Groot 80 Lycurgus Woerden 30-6 14.16 Remco van Veldhuizen 73 Ilion Eindhoven 16-6 14.16 Jeffrey Wassenburg 81 Noordkop Almelo 30-6 14.03 Chris Smeman 73 Impala Uden 24-5
66.50 Jason Tunks (Can) 75 AAC Amsterdam 28-1 64.69 Rutger Smith 81 Argo 77 Sevilla 22-6 59.34 Mike vd Bilt 76 Haag Atletiek Leiden 12-5 54.13 Ben Vet 68 Phanos Grootebroek 12-5 53.46 Ruben van Balen 71 AAC Lissabon 26-5 53.01 Aaron Neighbour -- GAC Hilversum 8-9 52.98 Piet Meijdam 57 Hercules Gent 22-6 52.34 Erik van Vreumingen 78 Haag Atletiek Den Haag 11-7 51.54 Gerard Sluiter 73 Hellas Sittard 7-7 50.63 Erik Cadee JA 84 PH Breda 16-6 49.68 Frank van den Dool 67 AV '34 Breda 16-6 49.51 Martijn Scheffers 72 Leiden Atletiek Leiden 26-6 48.57 Jos Bentum 80 Argo '77 Hilversum 8-9 47.91 Edwin Kortekaas 75 De Spartaan Uithoorn 19-4 47.88 Erwin Simpelaar 78 AV 56 St Niklaas 9-5 47.73 Rudi Velthuis 78 PSV Amsterdam 16-6 47.44 Eddy Cardol 78 Hera Heerhugowaard 12-5 47.24 Chiel Warners 78 AAC Amsterdam 28-1 47.20 Sylvain Ephimenco M45 56 Rotterdam Atl Zevenbergen 28-4 46.77 Erik Spaan 74 Wijchen Leiden 8-6 46.56 Leo van der Blom 79 Rotterdam Atl Utrecht 1-6 45.37 Robin Geertsma 76 Lycurgus Grootebroek 12-5 45.04 Niels van der Kruk 79 AV '40 Lisse 20-5
71.77 Ronald Gram 74 Leiden Atletiek Nijmegen 10-7NED.RECORD 68.61 Frank van den Dool 67 AV '34 Stadskanaal 29-6 59.33 Rutger Smith 81 Argo '77 Groningen 30-3 56.53 Tjarko Meijerhof 78 Argo '77 Hilversum 8-9 55.23 Martin Wijand 71 AAC Leiden 8-6 54.05 Peter van Noort 55 De Spartaan Uden 12-5 50.65 Rienk vd Star 81 Argo '77 Lisse 4-5 50.48 Olav Klaver JA 83 Hollandia Hengelo 2-6 50.71 Richard Bot 67 SAV Sittard 6-7 50.14 Aaron Neighbour -- GAC Hilversum 8-9 49.95 Jan Kuis 68 PEC 1910 Zwolle 12-5 48.04 Rinus Schreuder M60 41 Hellas Amsterdam 12-5 45.79 August Leckie M40 57 Ilion Boskoop 27-4 45.76 John Stegman M40 61 Rotterdam Atl Rotterdam 8-9 45.52 Erwin Suvaal 63 Rotterdam Atl Boskoop 27-4 43.53 Eric Gommans 79 TION Utrecht 9-5 43.19 Erik van Vreumingen 78 Haag Atletiek Watford 30-8 41.21 Arnoud Koot 72 De Spartaan Lisse 25-8 40.83 Olaf van Egmond 70 Sparta Grootebroek 12-5 40.83 Erik Cadee JA 84 Pr Hendrik Sittard 1-9 40.59 Martin Regtop M50 49 TION Zwolle 12-5 40,56 Danny Stotijn -- -- Heiloo 12-7 40.43 Arjan van Drielen 78 Rotterdam Atl Lisse 25-8 40.16 Erik Wijshake 77 Phanos Eindhoven 27-7
71.99 Marc van Mensel (Bel) 71 Spado/AT '84 Zevenbergen 28-5 71.68 Elliott Thijssen 71 Hellas Amsterdam 12-5 70.01 Ludo van der Plaat JA 83 Ilion Kingston 19-7 69.35 Enno Tjepkema 65 AAC Amsterdam 12-5 67.95 Oscar Schermer 75 Lycurgus Heusden 20-7 67.65 Keith Beard (Gbr) 61 Rotterdam Atletiek Sittard 6-7 67.53 Pascal Stitzinger 80 Achilles Top Sittard 6-7 65.40 Peter Mulder 79 Attila Utrecht 31-8 64.61 Jack Rosendaal 73 AV'34 Lisse 4-5 62.85 Rick van Tiel 72 PAC Uden 12-5 62.78 Marc de Vries 70 Phanos Amsterdam 16-6 62.59 Roy Bout 77 AV Zaanland Sittard 6-7 62.44 Roar Strooper 77 Attila Uden 15-5 60.93 Onno Heerlien 64 Argo '77 Doetinchem 16-6 60.54 Jeroen Blommerde JA 84 Spado Assen 22-6 60.26 Roel Warmolts 81 Fortuna Breda 30-6 59.96 Thijs Ros 79 Clytoneus Utrecht 15-9 58.20 Eugene Martineau 80 Achilles E-L Bydgoszcz 30-6 57.73 Erik Mulderij 81 Altis Utrecht 9-5 57.86 Dirk Kooreman M45 52 Zaanland Groningen 9-6 57.09 Jeroen ten Heuvel 73 Flevo Delta Apeldoorn 12-7 56.91 Koen van Veen JA 84 Attila Tilburg 14-4 56.90 Daan Meijer JA 83 De Sperwers Steenwijk 31-5 56.90 Rick Wassenaar 76 De Spartaan Heiloo 26-7 56.35 Arjo de Vries 71 Haag atletiek Alphen ad Ryn 7-4 56.01 Arnout Oole JA 83 Thor Bergen op Zoom 1-6 55.95 Wouter van Hof 81 AC TION Hengelo 24-4 55.70 Koen Konings 80 THOR Roosendaal 1-9 55.61 Rob Jan Buddenbohmer -- AV'34 Apeldoorn 12-7 55.53 Wim Roosen M40 56 KAV Holland Groningen 9-6 55.12 Ronald Huethorst 82 AV '34 Emmeloord 26-5 55.11 Rene Holkers 81 AV '34 Amsterdam 12-5 Buitenland 65.94 Andy de Koster (Bel) 76 Spado?/AT '84 Zevenbergen 28-5
7.681 Eugene Martineau 80 Achilles Bydgoszcz 30-6 11,28 - 6,95 - 13,18 - 2,01 - 48,71/15,40 - 39,59 - 4,70 - 58,20 - 4.31,91 7.444 Rick Wassenaar 76 De Spartaan Bergen o Zoom 25-8 11,46 - 6,94 - 14,69 - 1,89 - 50,82/15,32 - 39,54 - 4,73 - 53,88 - 4.38,27 6.865 Robin vd Berg 72 Phanos Emmeloord 26-5 11.30 - 6.49 - 12.18 - 1.89 - 52.16/14.53 - 39.84 - 4.00 - 45.70 - 4.48.94 6.819 Joost van Bennekom 81 TION Bergen o Zoom 25-8 11.12 - 6.50 - 12.15 - 1.98 - 50.85/15.48 - 33.42 - 4.13 - 46.98 - 4.55.04 6.813 Martijn Rijk 78 R'dam atl Bergen o Zoom 25-8 11.49 - 6.76 - 12.29 - 1.92 - 50.49/15.27 - 37.14 - 3.73 - 45.58 - 4.42.63 6.133 Bas Klinkhamer 80 Wijchen Weert 12-5 11.54w - 6.13 - 11.85 - 1.87 - 52.80/ 15.50 - 29.27 - 3.40 - 41.17 - 4.45.87 6.105 Alex van Zutphen 78 Gouda Emmeloord 26-5 11.80 - 6.07 - 10.09 - 1.89 - 53.02/17.12 - 29.88 - 4.60 - 38.49 - 4.44.66
41.32 AAC Amsterdam Amsterdam 12-5 41.35 Hellas Utrecht Amsterdam 12-5 41.94 PH Vught Breda 16-6 42.02 Sparta Den Haag Amsterdan 16-6 42.25 Phanos Amsterdam Grootebroek 12-5 42.30 Rotterdam Atletiek Rotterdam Leiden 12-5 42.41 PAC Rotterdam Amsterdam 16-6 42.54 Sprint Breda Eindhoven 16-6 42.56 Clytoneus OV Woerden Woerden 30-6 42.55 KAV Holland Haarlem Amsterdam 16-6 42.67 PSV Eindhoven Eindhoven 16-6 42.89 Nijmegen Nijmegen Leiden 12-5 42.92 AV '34 Apeldoorn Breda 16-6 42.99 Ciko '66 Arnhem Papendal 12-6 43.00 Ilion Zoetermeer Leiden 26-6 43.12 Phanos OV Amsterdam Amsterdam 28-4 43.15 Phoenix Utrecht Amsterdam 16-6 43.17 Leiden Atletiek Leiden Leiden 12-5 43.22 AC Tion Enschede SIttard 1-9 43.27 Attila Tilburg Leiden 12-5 43.39 PEC 1910 Zwolle Amsterdam 16-6
3.06.23 Nationaal Team senioren Sevilla 22-6 Van Ree - Lathouwers - Keus - Van Rhee 3.18.15 Nationaal Team junioren Gladbeck 7-9 Ward - Misker - Kuper - Lathouwers
3.14.91 AAC Amsterdam Amsterdam 26-5 3.16.02 Leiden Atletiek Leiden Breda 16-6 3.17.55 AV '34 Apeldoorn Amsterdam 12-5 3.17.56 Rotterdam Atletiek Rotterdam Leiden 12-5 3.19.57 Nijmegen Nijmegen Eindhoven 16-6 3.20.64 Sprint Breda Amsterdam 12-5 3.21.00 De Spartaan Lisse Amsterdam 16-6 3.22.27 Prins Hendrik Vught Amsterdam 12-5 3.22.88 KAV Holland Haarlem Amsterdam 16-6 3.23.16 Hellas Utrecht Amsterdam 12-5 3.23.67 Ilion Zoetermeer Eindhoven 16-6 3.23.91 Achilles Top Etten-Leur Amsterdam 16-6 3.23.94 Phanos Amsterdam Amsterdam 16-6 3.24.05 Attila Tilburg Leiden 12-5 3.24.94 Hollandia Hoorn Amsterdam 16-6 3.25.95 Phoenix Utrecht Zwolle 12-5 3.27.40 PAC Rotterdam Amsterdam 16-6 3.28.51 AV '40 Delft Uden 12-5 3.29.27 DAV Kronos Enschede Amsterdam 16-6 3.29.31 Sparta Den Haag Grootebroek 12-5
1.54.1 Atletico '73 Gendringen Doetinchem 16-6 1.55.5 De Sperwers Emmen Utrecht 15-9 1.57.4 Clytoneus Woerden Heerhugowaard 12-5 1.58.2 Zaanland Zaandam Hilversum 12-5 1.59.3 Argo '77 Groningen Doetinchem 16-6 1.59.5 Start '78 Steenwijk Doetinchem 16-6 1.59.8 DEM Beverwijk Santpoort 16-6 2.00.9 Unitas Sittard Weert 16-6 2.02.0 Parthenon Dordrecht Tilburg 12-5 2.02.1 AV '23 Apeldoorn Heerhugowaard 12-5 2.02.3 Atverni Nieuwegein Huizen 16-6 2.02.3 Olympus '70 Naaldwijk Santpoort 16-6 2.02.3 Altis Amersfoort Utrecht 15-9 2.02.5 Haarlemmermeer Haarlemmermeer Utrecht 15-9 2.02.8 Noordkop Den Helder Heiloo 16-6 2.03.00 PEC 1910 Zwolle Kampen 15-5 2.03.0 Thor Roosendaal Tilburg 12-5 2.03.3 Gen. Michaelis Best Weert 16-6 2.03.4 Climax Ede Epe 12-5 2.03.6 Trias Heiloo Heiloo 16-6 2.03.9 Sisu Almelo Epe 12-5 2.04.3 Wychen Wychen Epe 12-5 2.04.3 Nova Warmenhuizen Steenwijk 15-9 2.04.4 GM Best Gemert 12-5 2.04.8 Atledo Dongen Tilburg 12-5 2.04.9 Waterland Huizen 16-6