Dit is de ranglijst aller tijden van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.

Deze is laatst geactualiseerd op 25 mei 2013
De laatste officiele versie is van: 13 april 1997 (top-10 mei 2013).

Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief rugwind, datum en plaats) zijn welkom. Alleen prestaties met rugwind-aanduiding (waar van toepassing) worden opgenomen.
Aanvullingen mailen naar Ton de Kleijn

In blauw de Nederlandse records. Die wijken soms af van de beste prestatie ooit. Dat kan omdat er bijvoorbeeld geen dopingcontrole heeft plaats gevonden; de kwestie rond de nationaliteit nog niet 100% was geregeld, etc., maar ook dat de aanvraag van een record nog in behandeling is. De officiele Nederlandse records zijn terug te vinden op de Website van de Atletiekunie.

Vrouwen

100 meter

Kijk hier voor alle atleten die onder de 12 seconden liepen (58 atleten)


11.08   Nelli Fiere-Cooman            06-06-64  A.V.R.         Stuttgart        27-08-86    0.8
11.17   Els Scharn-Vader              24-09-59  A.V.R.         Lissabon         14-06-86    1.2
11.19   Dafne Schippers          MA   15-06-92  Hellas         Mannheim (DUI)   13/08/11    1.2
11.27   Jacqueline Poelman            05-10-73  Argo'77        Hechtel          30-07-94    0.7
11.34   Mireille Donders              07/07/74  Haag Atletiek  Geneve           30/06/01    0.8
11.35   Joan van den Akker            16-01-84  KAV Holland    Utrecht          10-07-04    1.1
11.38   Jamile Samuel            MA   24-04-92  Phanos         Leiden           09/06/12    1.2
11.43   Wilma van Gool-v.d.Berg       11-08-47  De Keien       Munchen          01-09-72    0.8
11.44   Annemarie Kramer              15-02-75  KAV Holland    Oordegem         07-06-97    1.8
11.49   Tilly Verhoef-Jacobs          19-06-56  Sparta         Innsbruck        19-05-79    1.7
-
11.50   Pascal van Assendelft         06-10-79  Haag atletiek  Sittard          06-07-02    0.3
11.54   Petra Huybrechtse        MA   26-09-72  KAV Holland    Alphen a/d Rijn  29-06-91    1.1
11.56   Karin de Lange                15-01-64  Ciko'66        Vught            24-05-92   -1.6
11.58   Eva Lubbers             Neo   06/02/92  AKU            Hoorn            12/05/12    1.7
11.59   Truus Hennipman-Cruiming      15-06-43  De Bataven     Mexico City      14-10-68    0.6
11.59   Esther Akihary                14/04/87  Unitas         Luik (BEL)       05/07/12    2.0
11.62   Monique Bogaards         MA   08-01-71  Ciko'66        Rotterdam        24-05-90    1.4
11.63   Marjan Olyslager              08-03-62  AVR            Hengelo          09-07-89   -0.3
11.64   Martha Grossenbacher-Derby    31-08-59  Sparta         Basel            27-07-86
11.65   Kadene Vassell                29/01/89  Phanos         Rhede (GER)      07/06/12    0.3
-
11.68   Karen v.d. Kooy               26-12-63  Haag atletiek  Amsterdam        21-06-92
11.69   Yvonne van Dorp               06-01-66  Holland-L      Hengelo          14-08-88
11.69   Mami Awuah Asante             09-10-75  AAC            Groningen        11-07-98    0.9
11.70   Edine van Heezik              27-01-61  Lycurgus       Leiden           12-05-90    0.6
11.70   Claudia Elissen               05-07-68  Kimbria        Hechtel          31-07-93    0.0
11.70   Anouk Hagen                   30-04-90  Nijmegen Atl   Rhede (Dui)      08/07/11    0.6
11.73   Evelyn Farrell                10-04-60  Ned.Antillen   Havana           22-07-83
11.73   Angelique Smit                19-12-67  AAC            Hengelo          05-06-95    1.1
11.74   Judith Bosker          Neo    27/10/90  Sprint         Genève (SUI)     02/06/12    1.2
11.74   Marit Dopheide         Neo    28/12/90  Groningen Atl  Leiden           09/06/12    1.2
-
11.76   Elly Henzen                   23-02-57  Olympia '48    Nijmegen         11-08-79

Buitenlanders:
11.56   Esther Dankwah (GHA)          18-11-78  Haag Atletiek  Heusden          23-07-05    0.1

200 meter

Kijk hier voor alle atleten die onder de 24.50 seconden liepen (74 atleten)


22.69   Dafne Schippers       MA      15-06-92  Hellas         Daegu (KOR)      01/09/11   -0.3
22.81   Els Vader                     24-09-59  Zeeland Sport  Pescara          02-08-81    0.0
22.93   Jamile Samuel                 24-04-92  Phanos         Hengelo          27-05-12   -0.9
23.00   Jacqueline Poelman            05-10-73  Hellas         Heusden          20-07-02    0.5
23.08   Mireille Donders              07-07-74  Haag Atletiek  Geneve           01-07-01    1.9
23.22   Wilma van Gool-v.d.Berg       11-08-47  De Keien       Munchen          04-09-72    1.6
23.24   Annemarie Kramer              15-02-75  KAV Holland    Turku            13-07-97    1.7
23.32   Marit Dopheide         Neo    28/12/90  Groningen Atl  Ostrava          16/06/11   -1.0
23.39   Anouk Hagen                   30-04-90  Nijmegen Atl   Ostrava          16/06/11    0.3
23.41   Karin de Lange                15-01-64  Ciko'66        Barcelona        03-08-92   -0.9
-
23.43   Truus Hennipman-Cruiming      15-06-43  De Bataven     Mexico City      17-10-68    0.0
23.44   Nelli Fiere-Cooman            06-06-64  A.V.R.         Schwechat        04-06-86    0.4
23.49   Kadene Vassell                29/01/89  Phanos         Geneve (ZWI)     02/06/12   -0.6
23.50   Martha Grossenbacher-Derby    31-08-59  Sparta         Amsterdam        12-07-86    1.7
23.51   Karen v.d. Kooy               26-12-63  Haag Atletiek  Papendal         12-07-92   -0.5
23.51   Eva Lubbers             Neo   06/02/92  AKU            Hoorn            12/05/12    1.7
23.58   Elly Henzen                   23-02-57  Olympia'48     Sittard          18-06-78       
23.61   Tilly Verhoef-Jacobs          19-06-56  Sparta         Sittard          09-08-80    0.0
23.61   Petra Huijbrechtse            26-09-72  KAV Holland    Brussel          14-06-92    0.4
23.65   Pascal van Assendelft         06-10-79  Haag atletiek  Stadskanaal      30-06-02    0.5
-
23.71   Joan van den Akker            16-01-84  KAV Holland    Hoorn            15-05-04    0.6
23.72   Annerose Scholsberg           01-11-69  AV'34          Hengelo          08-07-89    0.1
23.73   Monique Bogaards              08-01-71  Ciko'66        Eindhoven        28-07-91    1.6
23.73   Esther Akihary                14/04/87  Unitas         Heusden (BEL)    07/07/12    1.3
23.74   Tessa van Schagen         MA  02/02/94  Leiden Atl     Hoorn            18/05/13    0.6
23.76   Yvonne Wisse                  06-06-82  De Spartaan    Götzis           30-05-09   -0.7
23.79   Mirian Knijn                  12-08-66  Sparta         Fairfax          19-05-90
23.80   Yvonne van Dorp               06-01-66  Holland-L      Nagano           15-09-88
23.81   Nannet Karenbeld              04-06-69  Argo'77        Ninove           25-07-98    0.7
23.81   Janice Babel           Neo    10/11/92  Phanos         Oordegem (BEL)   26/05/12    0.5
-
23.84   Ester Goossens                21-02-72  AV '34         Talence          13-09-97
23.86   Loreanne Kuhurima         MB  07-05-91  Phanos         Leiria (Por)     22-06-08    1.9
23.87   Tineke Hidding                28-07-59  Hera           Goetzis          24-05-87
23.89   Lotte Visschers           MA  02-08-79  Unitas         Ljubljana        25-07-97    0.4

Buitenlanders:
23.79   Esther Dankwah (GHA)          18-11-78  Haag Atletiek  Bremen           20-05-07    0.9

400 meter

Kijk hier voor alle atleten die onder de 55 seconden liepen (54 atleten)


51.35   Ester Goossens                21-02-72  AV'34          Malmo            06-06-98
51.68   Gretha Tromp                  21-02-64  Hera           Eindhoven        28-07-91
51.92   Els Scharn-Vader              24-09-59  A.V.R.         Hengelo          27-06-86
52.38   Tilly Verhoef-Jacobs          19-06-56  Sparta         Winterthur       14-06-80
52.45   Trudy Wunderink-Ruth          20-05-50  G.A.C.-H       Munchen          03-09-72
52.64   Romara van Noort              11-09-86  De Spartaan    Göteborg         08-08-06
52.69   Myrna v.d.Hoeven-Jansen       08-05-48  Olympia'48     Mexico City      15-10-68
52.84   Yvonne van Dorp               06-01-66  Holland-L      Seoul            23-09-88
52.84   Jacqueline Poelman            05-10-73  Hellas         Cottbus          18-07-01
52.93   Marjo van Agt-Ruyters         13-05-58  P.S.V.         Hengelo          27-06-86
-
52.96   Marjolein de Jong             12-06-81  Phanos         Hilversum        05-09-04
52.96   Annemarie Schulte             13-02-85  De Sperwers    Hengelo          24-05-08
53.05   Martha Grossenbacher-Derby    31-08-59  Sparta         Bern             09-08-87  
53.24   Stella Jongmans               17-05-71  R'dam Atletiek Den Haag         01-06-96
53.28   Angelique Banket              04-07-75  Haag Atletiek  Arlington        02-05-98
53.28   Marit Dopheide         Neo    28/12/90  Groningen Atl  Amsterdam        31/07/11
53.35   Madiea Ghafoor         Neo    09/09/92  Phanos         Rhede (GER)      07/06/12
53.36   Desiree de Leeuw              01-01-59  ADA            Utrecht          17-08-85
53.45   Lotte Visschers               02-08-79  Unitas         Arnhem           10-07-99
53.54   Sanne Verstegen               10-11-85  R'dam Atletiek Amsterdam        18-07-10
53.56   Mirian Knijn                  12-08-66  Sparta         Boston           23-05-88
53.66   Ellen van Langen              09-02-66  Fortis         Groningen        03-09-89 
53.71   Monique Steennis              02-09-69  Altis          Helmond          05-07-92
53.77   Anneke Schutte                17-07-66  De Gemzen      Zwolle           28-05-89
-
53.80   Truus van Amstel              22-06-56  Olympia '48    Den Haag         26-06-77
53.80   Conny Vermazen                19-04-54  Sparta         Roosendaal       20-06-79
- 
buitenlanders:                  
52.01   Letitia Vriesde (Sur)         05-10-64  CIKO '66       Papendal         12-07-97
52.15   Sandra Stals (Bel)            05-06-75  Unitas         Ljubljana        23-05-99
52.40   Ruky Abdullah (Gha)           08-08-82  Haag Atl       Fresno (VS)      26-05-07

800 meter


1.55.54   Ellen van Langen            09-02-66  A.D.A.         Barcelona        03-08-92
1.58.61   Stella Jongmans             17-05-71  R'dam Atletiek Hengelo          28-06-92 
1.58.85   Yvonne Hak                  30-06-86  Hera           Barcelona (Esp)  30-07-10
1.59.24   Ester Goossens              21-02-72  AV '34         Hechtel          01-08-98
1.59.62   Elly van Hulst              09-06-59  Olympia'48     Pescara          02-08-81 
2.00.82   Yvonne v.d. Kolk            07-01-69  A.V.R.         Hengelo          25-06-91 
2.00.96   Lotte Visschers             02-08-79  Unitas         Hengelo          31-05-04
2.01.18   Heidi v.d. Plas             09-01-64  De Gemzen      Hengelo          25-06-91 
2.01.43   Najla Jaber                 12-05-84  SHRT           Rome             02-07-04
2.01.55   Laura Bosman                08-10-67  A.A.V.'36      Hechtel          10-08-91 
-
2.01.6    Olga Commandeur        MB   30-10-58  Suomi          Aalst            07-09-75 
2.02.05   Machteld Mulder        MA   21-02-89  Hollandia      Bydgoszcz (Pol)  11-07-08
2.02,17   Sanne Verstegen             10/11/85  R' dam Atle    Hengelo          27/05/12
2.02.2    Ilja Keizer-Laman           26-02-44  Suomi          Osnabruck        30-06-68
2.02.24   Susan Kuijken               08-07-86  SHRT           Atlanta          16-05-09
2.02.4    Anneke Schutte              17-07-66  De Gemzen      Nijmegen         08-09-89   
2.02.54   Carine van Dorp             11-09-71  Hellas         Oordegem         26-08-00
2.02.58   Anjolie Wisse               17-09-76  Haag atletiek  Papendal         26-06-02
2.02.8    Gerda Kraan                 30-07-33  De Bataven     Belgrado         16-09-62
2.02.99   Krista Aukema               20-09-67  Sparta         Kerkrade         30-05-92
-
2.03.16   Jacky Winkelman             27-05-63  HAC            Sittard          20-08-83
2.03.56   Christine Toonstra          22-06-66  ADA            Hechtel          22-07-89
2.03.63   Ina Blaauw-Scholte          01-12-47  AVG'26         Zurich           20-08-75
2.03.67   Jose van der Veen           26-03-80  Haag atletiek  Papendal         13-06-07
2.03.76   Saskia Brouwer              14-08-60  CIKO '66       Brussel          28-08-81
2.04.05   Sylvia Kruijer              06-09-74  NOVA           Kerkrade         27-05-95
2.04.1    Anneke de Lange-Stalman     23-07-46  Sparta         Potsdam          31-07-73  
 
buitenlanders:             
1.56.68   Letitia Vriesde (Sur)       05-10-64  R.A.           Goteborg         13-08-95 
1.58.31   Sandra Stals (Bel)          05-06-75  Unitas         Hechtel          01-08-98
2.01.86   Kathy Harris (VS)             -  -64  Lycurgus       Indianapolis     16-07-88         
2.02.20   Hillary Stellingwerff (CAN) 07-08-81  Unitas         Ninove (Bel)     11-08-07 

1000 meter


2.35.21   Ellen van Langen            09-02-66  A.D.A.         Sheffield        29-08-93
2.36.70   Elly van Hulst              06-09-59  Olympia'48     London           11-09-81  
2.38.10   Stella Jongmans             17-05-71  R'dam Atletiek Stockholm        10-07-95  
2.38.15   Heidi v.d. Plas             09-01-64  De Gemzen      Hilversum        20-05-91  
2.38.27   Yvonne v.d. Kolk            07-01-69  A.V.R.         Berlin           10-09-91  
2.39.86   Ester Goossens              21-02-72  Hellas         Zurich           04-08-93  
2.40,81   Maureen Koster       Neo    03/07/92  Phanos         Lisse            11/05/13
2.41.48   Yvonne Hak                  30-06-86  Hera           Lisse            05/05/12
2.41.87   Christine Toonstra          22-06-66  A.D.A.         Hengelo          14-08-88  
2.41.9    Laura Bosman                08-10-67  A.A.V.'36      Leiden           20-06-91  
-
2.42.03   Anneke Schutte              17-07-66  De Gemzen      Beverwijk        16-07-89  
2.42.34   Silvia Kruijer              06-09-74  Hellas         Ninove           28-07-01
2.43.01   Carina van Dorp             11-09-71  Hellas         Krommenie        06-06-99
2.43,86   Marije te Raa               22/06/84  AAC            Lisse            05/05/12
2.44,41   Evelien Ruijters            10/08/85  Unitas         Lisse            05/05/12
2.44,49   Marieke Falkmann            07/01/87  Groningen Atl  Lisse            05/05/12
2.44,99   Helen Hofstede              31/12/80  Atverni        Lisse            05/05/12
2.44.57   Grete Koens                 26-05-67  Ciko '66       Eindhoven        29-07-00
2.44.99   Suzanne Wiertsema           06-10-71  Castricum      Zaandam          01-07-01
2.44.07   Anjolie Wisse               17-09-76  Hellas         Brussel          22-08-97
-
2.45.23   Sanne Verstegen             10-11-85  R'dam Atletiek Lisse            11/05/13
2.45,26   Anne van Es-van den Hurk    07/10/80  Prins Hendrik  Lisse            05/05/12
2.45.56   Helen Hofstede              31-12-80  Atverni        Lisse            15-05-10
2.45.58   Marieke Falkmann            07-01-87  Gron.Atletiek  Lisse            15-05-10
2.45,75   Raika Lenaarts              02/03/88  Hera           Lisse            14/05/11
2.46,61   Anne van den Hurk           07/10/80  Prins Hendrik  Lisse            14/05/11
2.46,92   Marlies Manders       Neo   18/09/91  Hellas         Lisse            14/05/11
2.46.98   Maureen Koster          MA  03-07-82  AV '47         Lisse            15-05-10
2.47.1    Margriet de Graaf           06-11-54  ADA            Den Haag         12-07-83
2.47,23   Ingrid Grutters      V35    28/08/74  Atverni        Leiden           04/07/12
-
2.47.7    Sandra Hofmans              29-09-71  De Keien       Nijmegen         24-06-94
2.48.06   Anne van de Hurk            07-10-80  Prins Hendrik  Kampen           07-09-05
2.48.1    Daisy Hombergen             22-01-63  Hellas         Utrecht          14-06-91
2.48.18   Adrienne Herzog             30-09-85  Groningen Atl  Brussel          26-08-05
2.48.55   Annet Bezemer               23-03-69  De Keien       Lisse            03-05-97
2.48.6    Maaike Persoons             24-07-63  ADA            Den Haag         12-07-83
2.48,62   Lesley van Miert            10/06/85  Sprint         Lisse            14/05/11
2.48.83   Corine van Beek             21-02-82  Argo '77       Brussel          30-08-02
2.48.9    Petra van Limpt-Wouters     10-01-54  Pr Hendrik     Vught            29-08-92

buitenlanders:                                                                                   
2.32.25   Letitia Vriesde (Sur)       05-10-64  AVR            Berlin           10-09-91    
2.41.43   Sifan Hassan (ETH)    MA    01/01/93  Eindhoven Atl  Lisse            11/05/13
2.46.99   Sandra Stals (Blg)          05-06-75  Unitas         Linz             19-08-02

1500 meter


4.03.63   Elly van Hulst              09-06-59  P.A.C.         Rome             05-09-87 
4.05.13   Ilja Keizer-Laman           26-02-44  Vitesse        Munchen          09-09-72  
4.05.86   Susan Kuijken               08-07-86  Seven Hills RT Uden             27-06-09
4.06.07   Adriënne Herzog             30-09-85  Gron Atletiek  Barcelona        25-07-09
4.06.25   Yvonne v.d. Kolk            07-01-69  A.V.R.         Monaco           03-08-91  
4.06.92   Ellen van Langen            09-02-66  A.D.A.         Sevilla          06-06-92  
4.08.81   Bernie Boxem-Lenferink      12-05-48  Marathon       Munchen          07-09-72       
4.09.03   Anjolie Wisse               17-09-76  Haag atletiek  Kassel           14-06-02
4.09.21   Grete Koens                 26-05-67  Ciko'66        Leverkussen      20-08-00
4.09.80 * Heidi v.d. Plas             09-01-64  De Gemzen      Keulen           08-09-91   
-
4.10.00   Christine Toonstra          22-06-66  A.D.A.         Keulen           20-08-89   
4.10.04   Sylvia Kruijer              06-09-74  AV CAstricum   Hengelo          01-06-98
4.10.98   Marije te Raa               22-06-84  AAC            Brasschaat (Bel) 11-07-10
4.11.78   Karen Glerum                06-04-70  Dynamo'70      Durham           02-06-90  
4.11.9    Mia Gommers                 26-09-39  Unitas         Athene           20-09-69
4.13,48   Maureen Koster       Neo    03/07/92  Phanos         Roosendaal       29/06/12
4.14.0    Joke van Gerven-vd Stelt    18-05-49  De Spartaan    Kerkrade         06-08-72
4.14.06   Laura Bosman                08-10-67  R'dam atletiek Den Haag         06-09-92
4.14.12   Anne van den Hurk           07-10-80  Prins Hendrik  Utrecht          13-06-09
4.14.62   Saskia Brouwer              14-08-60  CIKO '66       Pescara          02-08-81
-
4.15,14   Lesley van Miert            10/06/85  Sprint         Heusden (BEL)    07/07/12
4.15.16   Grete Koens                 26-05-67  CIKO '66       Hechtel          31-07-93
4.15.59   Miranda Boonstra       V35  29-08-72  Nijmegen Atl   Oordegem (BEL)   04-07-09
4.15.6    Anneke de Lange-Stalman     23-07-46  Sparta         Papendal         11-08-73
4.15.69   Stella Jongmans             17-05-71  R'dam atletiek Assen            17-07-94
4.15.69   Erika van de Bilt           07-04-71  Leiden Atl     Papendal         18-07-98
4.16.0    Tineke Kluft                28-08-56  THOR           Brussel          18-08-78
buitenlanders:                                                                             
4.05.67   Letitia Vriesde (Sur)       05-10-64  AVR            Tokyo            31-08-91         
4.05.69   Hillary Stellingwerff (CAN) 07-08-81  Unitas         St-Denis (FRA)   06-07-08 

* in mijl

1 Engelse mijl


4.22.40   Elly van Hulst              09-06-59  P.A.C.         Brussel          05-09-86
4.27.13   Susan Kuijken               08-07-86  Seven Hills RT San Diego (VS)   05/05/13
4.27.51   Heidi v.d. Plas             09-01-64  De Gemzen      Keulen           08-09-91       
4.31.88   Ellen van Langen            09-02-66  A.D.A.         Lausanne         08-07-92       
4.34.02   Christine Toonstra          22-06-66  A.D.A.         Bratislava       09-06-88       
4.34.36   Yvonne v.d. Kolk            07-01-69  A.V.R.         Barcelona        20-09-91  
4.36.6    Joke van Gerven-v.d.Stelt   18-05-49  De Spartaan    London           29-08-75   
4.36.8    Mia Gommers                 26-09-39  Unitas         Leicester        14-06-69  
4.38.44   Stella Jongmans             17-05-71  R'dam Atletiek Hilversum        23-05-94  
4.38.7    Bernie Boxem-Lenferink      12-05-48  Marathon       Sittard          20-08-71  
-
4.40.44   Grete Koens                 26-05-67  Ciko'66        Hilversum        23-05-94  
4.43.13   Adrienne Herzog          MB 30-09-85  Fit            Brasschaat       14-08-02 
4.44.42   Anjolie Wisse               17-09-76  Hellas         Hilversum        12-09-99
4.44.50   Laura Bosman                08-10-67  R'dam atletiek Hilversum        31-05-93
4.44.77   Yvonne van der Kolk         07-01-69  Hellas         Hilversum        12-09-99
4.45.70   Wilma van Onna              13-06-65  Haag atl       Amersfoort       30-08-91
4.45.82   Sylvia Kruijer              06-09-74  NOVA           Santpoort        29-06-94
4.46.37   Maaike Persoons         MA  24-07-63  ADA            Hengelo          26-09-81
4.46.5    Marga Wiegman               08-08-57  AV'55          Sittard          09-09-78
4.47.48   Carina van Dorp             11-09-71  Hellas         Hilversum        12-09-99
-
4.49.34   Erika van de Bilt           07-04-71  Leiden Atl     Hilversum        12-09-99
4.49.93   Sandra Hofmans              29-09-71  Sprint         Hilversum        13-09-98
4.50.14   Ineke Dieperink             26-03-65  AAC            Hilversum        23-05-94
buitenlanders:     
4.28.62   Hillary Stellingwerff (CAN) 07-08-81  Unitas         Brussel (Bel)    14-09-07 
4.30.45   Letitia Vriesde (Sur)       05-10-64  R'dam Atl      Lausanne         08-07-92  

3000 meter


8.33.97  Elly van Hulst               09-06-59  P.A.C.         Zurich           17-08-88
8.45.96  Christine Toonstra           22-06-66  A.D.A.         Hengelo          28-06-92
8.53.01  Grete Koens                  26-05-67  Ciko'66        Helsinki         29-06-94
8.54.75* Silvia Kruijer               06-09-74  AV Castricum   Vught            13-05-99
8.57.94  Erika v.d. Bilt              07-04-71  Leiden atl     Leiden           10-06-00
8.59.7 * Marian Freriks               13-12-61  Daventria      Zwolle           25-08-89
9.01.69  Adrienne Herzog              30-09-85  Gron atletiek  Rovereto         30-08-06
9.03.76* Wilma van Onna               13-06-65  P.A.C.         Vught            13-05-99
9.04.32  Saskia Brouwer               14-08-60  Ciko'66        Brussel          26-08-83
9.05.6   Joke van Gerven-v.d.Stel     18-05-49  De Spartaan    Sittard          08-07-77
-
9.05.6   Tineke Kluft                 28-08-56  T.H.O.R.       Sittard          12-08-78
9.06.8   Rita Delnoye                 20-06-66  Olympia '48    Sittard          11-08-90
9.07,28  Lesley van Miert             10/06/85  Sprint         Wageningen       18/05/12
9.08.15  Yvonne vd Kolk               07-01-69  A.V.R.         Eindhoven        28-07-91
9.08.22* Suzanne Wiertsema            06-10-71  Castricum      Vught            09-05-02
9.08.32  Carla Beurskens              15-02-52  Festina        Pescara          02-08-81
9.08.94  Carlien Harms                13-02-68  S.A.T.C.       Kerkrade         30-05-92
9.11.65  Lesley van Miert             10-06-85  Sprint         Utrecht          13-06-09
9.11.59  Susan Kuijken                08-07-86  Seven Hills RT Christchurch/NwZ 02/02/13
9.12.2   Maaike Persoons          MA  24-07-63  ADA            Den Haag         04-09-81
-
9.13,58  Marieke Falkmann             07/01/87  Groningen Atl  Leiden           09/06/12
9.14.66  Miranda Boonstra             29-08-72  Pr. Hendrik    Vught            20-05-04
9.14.8   Marijke Moser-vd Graaff      13-11-46  GAC-H          Kopenhagen       15-08-74
9.14.85  Ilse Pol                     27-06-82  Running 2000   Vught            02/06/11
9.14.95  Selma Borst                  06-09-83  Hera           Vught            16-05-05
9.15.29  Anita Looper                 21-10-75  Groningen atl. Vught            20-05-04
9.15.79* Sandra Hofmans               29-09-71  Sprint         Vught            14-05-98 
9.15.99  Marieke Falkmann             07-01-87  Groningen Atl. Heiloo           30-07-10
9.17.96* Marlies Overbeeke            25-06-80  PAC            Vught            25-05-06
9.18.4   Annie v Stipthout-vd Kerkhof 30-09-52  HAC            Sittard          08-07-77
-
9.19.0   Marga Wiegman                08-08-57  AV'55          Sittard          10-08-80

buitenlanders:
8.54.91  Lornah Kiplagat (Ken)        01-05-74  Hylas          Nijmegen         24-05-03
9.07.68* Anja Smolders (Blg)          02-06-73  Pr.Hendrik     Vught            29-05-03
9.08,10  Sifan Hassan (ETH)    MA     01/01/93  Eindhoven Atl  Haldensleben (D) 15/07/12

9.17.96  Drissia Nadym (Mar)          16-10-84  Haag Atletiek  Gouda            03-09-04

5000 meter


14.56.43  Lornah Kiplagat             01-05-74  Hylas          Stockholm        05-08-03
15.07.68  Christine Toonstra          22-06-66  A.D.A.         Hechtel          18-07-92
15.17.08  Elly van Hulst              09-06-59  F.S.T.C.       Brussel          25-08-89
15.20.91  Grete Koens                 26-05-67  Ciko'66        Helsinki         25-06-96
15.23.27  Erika v.d. Bilt             07-04-71  Leiden atl     Heusden-Zolder   05-08-00
15.34.3 * Marian Freriks              13-12-61  P.E.C.         Emmeloord        03-06-92
15.35.22  Wilma van Onna              13-06-65  P.A.C.         Papendal         06-07-00
15.34.37  Adrienne Herzog             30-09-85  AV '34         Hengelo          30-05-10
15.44.25  Rita Delnoye                20-06-66  Kimbria        Hechtel          30-07-88
15.46.20  Carla Roemerman-Beurskens   15-02-52  Festina        Oslo             27-06-85
-
15.47.16  Miranda Boonstra            29-08-72  Pr. Hendrik    Hengelo          28-05-06
15.49.08  Carlien Harms               13-02-68  S.A.T.C.       Utrecht          05-06-92
15.49.20* Vivian Ruijters             31-08-71  Pr.Hendrik     Apeldoorn        24-08-01
15.49.90  Selma Borst                 06-09-83  Hera           Heusden          31-07-04
15.53.04* Ilse Pol                    27-06-82  Running 2000   Wageningen       03-06-09
15.53.24  Jip Vastenburg              21/03/94  AV '34         Koblenz (Dui)    15/05/13
15.53.89  Anita Looper                21-10-75  Groningen atl. Hengelo          31-05-04
15.55.94  Brenda Sleeuwenhoek         03-11-70  Avantri        Walnut           15-04-95
15.59,27  Ruth van der Meijden        15/08/84  Asterix        Tilburg          26/05/12
16.03,18  Lesley van Miert            10/06/85  Sprint         Tilburg          26/05/12
-
16.04.18  Nadezhda Wijenberg V35      02-04-64  TRR            Amsterdam        16-07-00
16.06.75  Helen Hofstede              31-12-80  Atverni        Koblenz (Dui)    15/05/13
16.08,37  Marieke Falkmann            07/01/87  Groningen Atl  Steenwijk        07/04/12
16.10,88  Jill Holterman       Neo    11/09/91  AV Castricum   Utrecht          31/08/12
16.11.22  Daphne Panhuijsen           30-07-77  Improve RR     Wageningen       10-05-07
16.11.69  Lesley van Miert            10-06-85  Sprint         Stanford (USA)   04-04-08
16.11.93* Gabrielle Vijverberg        22-05-68  Caesar         Sittard          26-07-96
16.13.24  Sabine van de Reijt         08-09-81  Sprint         Oordegem         04-07-09
16.18.03  Andrea Deelstra             06/03/85  AV Heerenveen  Amsterdam        31/07/11
16.18.54* Joke Kleyweg                29-01-62  Sparta         Leiden           20-05-91 
-
16.18.57  Marieke Falkmann            07-01-87  Groningen Atl  Steenwijk        03-04-10
16.19.20  Marlies Overbeeke           25-06-80  PAC            Amsterdam        09-07-05
16.19.45  Heleen Plaatzer             20-11-69  't Haasje      Wageningen       20/05/11
16.19.49  Sandra Hofmans              29-09-71  Sprint         Groningen        12-07-98
16.19.61  Edith Kortekaas             29-11-74  Kimbria        Utrecht          19-06-98
16.19.94  Inge de Jong                06-06-76  Trias          Oordegem (BEL)   03-07-10
16.20.30  Susan Kuijken               08-07-86  SHRT           Stanford         31-03-06
16.22.4   Marianne vd Linde           06-07-62  Haarlem        Santpoort        08-07-94
16.23.33  Mieke Aanen                 02-05-63  Haag atl       Kerkrade         17-05-96
16.23,97  Irene van Lieshout   MA     01/09/93  De Keien       Emmeloord        17/05/12
16.23.8   Jolanda Homminga-Vermeulen  03-07-59  ADA            Amsterdam        30-06-89

buitenlanders:
14.51.95  Lornah Kiplagat (Ken)       01-05-74  Hylas          Hengelo          21-06-02

10.000 meter


30.12.53 Lornah Kiplagat              01-05-74  Hylas          Parijs           23-08-03
30.51.82 Hilda Kibet                  17-03-81  Castricum      Utrecht          14-06-09
31.43.55 Christine Toonstra           22-06-66  A.D.A.         Lommel           25-04-92
32.22.8* Carlien Harms                13-02-68  Sparta         Nijmegen         08-06-90
32.23.0* Marian Freriks               13-12-61  P.E.C.         Zwolle           11-08-90
32.28.28 Carla Roemerman-Beurskens    15-02-52  Festina        Oslo             27-07-85
32.33.61 Wilma van Onna               13-06-65  Haag Atletiek  Hengelo          25-06-91
32.34.46 Ilse Pol                     27-06-82  Running 2000   Stanford (USA)   26-03-10
32.37.51 Grete Koens                  26-05-67  Prins Hendrik  Kerkrade         24-05-98
32.41.12 Selma Borst                  06-09-83  Hera           Goteborg         07-08-06
-
32.48.15 Elly van Hulst               09-06-59  P.A.C.         Tokyo            08-10-88
33.01.55 Irma Heeren                  16-04-67  Cialfo         Camaiore (It)    06-04-02
33.38.18 Joke Kleyweg                 13-07-62  Sparta         Hengelo          25-06-91
33.38.29 Anita Giusti-Looper          21-10-75  Gron.Atletiek  Vught            25-05-06
33.39.52 Gabrielle Vijverberg         22-05-68  Caesar         Den Haag         31-05-96
33.39.44 Vivian Ruyters               31-08-71  Zuidwal        Veenendaal       12-04-01
33.44.0  Marianne v.d. Linde          06-07-62  Haarlem        Santpoort        13-09-91
33.57.04 Jolanda Homminga-Vermeulen   03-07-59  A.D.A.         Dublin           06-08-89
34.03.56 Erika v.d. Bilt              07-04-71  Leiden Atl     Gorinchem        08-04-99
34.08.02 Kristijna Loonen             26-07-70  Phanos         Vught            25-05-06
-
34.11.92 Daphne Panhuysen             30-07-77  Improve RR     Utrecht          17-05-07
34.16.01 Anne van Schuppen            11-10-60  HRR            Bergen op Zoom   14-07-95
34.18.15 Helle Vullings               25-10-66  Venray         Amsterdam        23-07-93
34.19.9  Miranda Boonstra             29-08-72  Leiden Atl     Gorinchem        01-05-04
34.24.20 Pauline Claessen             19-10-80  Nijmegen Atl   Utrecht          17-05-07
34.31.71 Isabel Heusinkveld           08-01-67  CIKO '66       Keulen           27-08-89   
34.34.4  Annie v Stipthout-vd Kerkhof 30-09-52  HAC            Beek             14-04-89
34.34.80 Barbara Kamp                 05-07-61  PAC            Den Haag         31-05-96
34.43.43 Ineke Vis                    29-12-58  Olympus '70    Keulen           27-08-89

100 meter horden 84cm

Kijk hier voor alle atleten die onder de 14 seconden liepen (34 atleten)


12.77   Marjan Olyslager             08-03-62  A.V.R.         Villeneuve d'As  25-06-89    0.6
13.05   Judith Vis                   21-06-80  Rott.atletiek  Namen            10-08-03    1.2
13.14   Sharona Bakker               12-04-90  Suomi          Hoorn            12/05/12    0.2
13.17   Karin Ruckstuhl              02-11-80  AAC            Goteborg         07-08-06    1.0
13.27   Dafne Schippers         MA   15-06-92  Hellas         Tallinn (Est)    21/07/11    0.3
13.28   Ine Langenhuizen             27-10-68  P.S.V.         Hengelo          20-06-93    0.7
13.31   Gretha Tromp                 21-02-64  Hera           Groningen        17-07-88         
13.32   Rosina Hodde                 10-02-83  Parthenon      Lisse            11/05/13    0.0
13.35   Sharon Jaklofsky             30-09-68  Lycurgus       Baton Rouge      22-04-95    1.0
13.35   Femke van der Meij           20-05-85  Suomi          Leiden           09-06-07   -0.4
-
13.44   Tineke Hidding               28-07-59  Hera           Roosendaal       25-06-89    1.2
13.44   Petra Huybrechtse        MA  26-09-72  KAV Holland    Thessaloniki     09-08-91   -0.5
13.48   Yvonne van Langen-Wisse      06-06-82  AAC            Götzis (AUS)     29-05-10   -1.0
13.50   Nadine Visser           MB   09-02-95  SAV            Breda            02/06/12   -0.1
13.50   Nadine Broersen              29/04/90  Sprint         Hoorn            18/05/13   -0.3
13.52   Laurien Hoos                 18-08-83  Hera           Desensano (ITA)  10-05-08    1.5
13.57   Remona Fransen               25/11/85  De Spartaan    Daegu (Kor)      29/08/11    1.6
13.59   Mieke van Wissen-Sterk       05-01-46  Atmodes        Sofia            12-07-75         
13.59   Ilja Voltman                 03-03-73  Atletico '73   Leiden           12-06-99
13.61   Suzanne Williams       Neo   07/10/93  Groningen Atl  Hulst            20/05/13    0.7
-
13.62   Marianne de la Houssaye      12-03-67  Phoenix        Kerkrade         14-06-91   -0.2
13.65   Marjon Wijnsma               18-07-65  Olympia        Talence          16-07-88         
13.65   Frenke Bolt                  08-06-80  Groningen atl  Utrecht          20-07-04    1.8
13.71   Nicole Kroonenburg           14-03-89  SAV            Hulst            20/05/13    1.5
13.73   Jeske van Ham          Neo   26/04/89  Prins Hendrik  Amsterdam        31/07/11    0.2
13.77   Jacqueline Poelman       MA  05-10-73  Argo'77        Alphen a/d Rijn  30-06-91    1.7
13.78   Laura Molenaar               23-07-86  Gouda          Nijvel (Bel)     28-06-08   -0.7
13.81   Jo-Ann Plet                  10-06-86  Phanos         Uden             27-06-09    0.6
13.82   Marijke van Zon          MB  12-05-68  DEM            Cottbus          23-08-85
13.82   Ottelien Olsthoorn           20-06-78  DEM            Dordrecht        29-08-98    1.4
-
13.83   Deborah den Boer             18-04-75  Startbaan      Emmeloord        06-07-97
13.83   Jolanda Keizer               05-04-85  Phanos         Osaka (JPN)      25-08-07   -0.8
13.85   Anoek van Diessen            20-02-73  AV '34         Lisse            27-04-96    1.5
13.86   Inge Drost              MB   15/01/96  Sprint         Nieuwegein       21/04/13    0.3
13.88   Marloes Duijn         MA     18/06/93  SAV            Mannheim (GER)   23/06/12    0.8
13.89   Naomi Schellekenes           07-12-79  Hellas         Munchen          14-05-05    0.5
13.90   Sylvia Barlag                04-05-54  ADA            Dole             17-06-79
13.90   Ester Goossens               21-02-72  AV '34         Talence          13-09-97    1.4
13.91   Esther van Ooijen            12-10-73  KAV Holland    Leiden           10-06-00    0.3
13.95   Edine van Heezik             27-01-61  ADA            Breda            30-06-85
-
13.97   Laura Molenaar               23/07/86  AV Gouda       Emmeloord        17/05/12    1.2
13.97   Nicole Kroonenburg           14/03/89  Phanos         Hulst            28/05/12    1.4
-
buitenlanders:
13.13   Denise Lewis  (GB)           27-08-72  AAC            Talence          29-07-00    1.0
13.24   Myram Tschomba (Bel)         14-01-77  Rott Atletiek  Namen            10-08-03    1.2
13.88   Susan Coltman (Can)          04-12-81  AAC '61        Arles            06-06-09    0.7
13.92   Rosina Amenebede (Gha)       24-12-85  Haag Atletiek  Bremen           20-05-07 

400 meter horden 76.2cm

Kijk hier voor alle atleten die onder de 60 seconden liepen (28 atleten)


54.62   Ester Goossens                21-02-72  AV'34          Boedapest        23-08-98
55.30   Gretha Tromp                  21-02-64  Hera           Sheffield        24-07-91
55.64   Marjolein de Jong             12-06-81  Phanos         Breda            20-08-05
56.51   Olga Commandeur               30-10-58  A.D.A.         Hengelo          06-07-84
57.05   Mirian Knijn                  12-08-66  Sparta         Eagle Rock       08-05-93
57.39   Sanne Verstegen               10-11-85  R'dam Atletiek Merksem          23-08-09
57.73   Esther van Ooijen             12-10-73  KAV Holland    Apeldoorn        26-06-99
57.92   Tamara Ruben                  11-06-82  Atverni        Amsterdam        01-07-07
58.00   Thelma Joziasse               19-01-79  AV'34          Apeldoorn        26-06-99
58.33   Bianca Baak            Neo    25/01/92  Phanos         Tallinn (Est)    23/07/11
-
58.48   Wilma Hillen-Schippers        26-10-51  T.I.O.N.       Sittard          12-08-78
58.48   Michelle Martinot        MA   05-12-69  A.V.R.         Rotterdam        12-05-88
58.62   Ingrid Stoot                  29-07-64  Sprint         Sittard          23-06-84
58.69   Mireille Hesper-van Peet      05-02-70  P.A.C.         Leiden           13-06-98
58.70   Yvonne Wisse                  06-06-82  De Spartaan    Utrecht          27-08-05
58.81   Astrid Joziasse          MA   19-01-79  AV'34          Hengelo          01-06-98
58.86   Yvonne Wisse                  06-06-82  AAC            Utrecht          31-08-02
58.88   Nannet Karenbeld              04-06-69  Argo '77       Leuven           24-07-99
59.08   Truus van Amstel              22-06-56  Olympia '48    Nijmegen         12-08-79 
59.22   Elke Spierenburg         MA   06-09-63  Fortis         Amsterdam        29-08-82
-
59.27   Kim Som                       11-12-77  Atletico '73   Oordegem         23-07-99
59.37   Merel Ribbens                 19-02-80  AAC            Leiden           10-06-00
59.44   Leonie Schilder          MB   15-09-90  AV Edam        Belgrado         26-07-07 
59.57   Lysbeth Gijsen                16-06-65  Olympia '48    Trento           30-09-89
59.66   Eefje van Mourik              26-08-75  H.A.C.         Sittard          20-09-98
59.68   Evelien van Hees              22-03-57  Hellas         Hilversum        15-05-89
-
buitenlanders:
59.65   Ruky Abdulai (Ghana)          08-08-82  Haag atletiek  Merksem (B)      04-08-01

3000 meter steeple


 9.38,40  Miranda Boonstra      V35   29-08-72  Nijmegen Atl   Nijmegen         29-05-09
 9.54.25  Andrea Deelstra             06-03-85  Athlon         Heusden          25-07-06
 9.55.44  Helen Hofstede              31-12-80  Hellas         Stanford (VS)    29/04/12
 9.59.93  Jolanda Verstraeten         26-06-83  Scopias        Ninove (Bel)     10-08-08
10.16,05  Lara Nicod                  23/03/85  Phanos         Nijmegen         25/05/11
10.22.33  Eva Janssen                 10-05-77  GAC-H          Utrecht          10-08-01
10.26.43  Lara Nicod                  23-03-85  Phanos         Alphen ad Rijn   12-05-11
10.37,82  Giselle Slotboom     MA     09/03/93  De Spartaan    USA              22/03/12
10.38.45  Annet Bezemer               23-03-69  De Keien       Hengelo          04/06/01
10.42,93  Susan Kuijken          MA   08-07-86  SHRT           Kessel-Lo        05-06-05
10.44,79  Christine Bosch             15/08/85  GAC-Hilversum  Amsterdam        17/06/12
-
11.08.48  Christine Bosch             15-08-85  GAC-H          Amsterdam        02-08-09
11.10.10  Heleen Plaatzer             20-11-69  't Haasje      Hengelo          28-08-02
11.16.56  Esther Vermue               18-02-88  R'dam Atletiek Amsterdam        02-08-09
11.24.46  Saskia van Vugt             13-12-82  Phoenix        Zwolle           30-08-08
11.25.79  Martien Schaub              04-06-75  Phanos         Zwolle           18-05-08
11.31,94  Marieke Potijk              17/05/88  Vitalis        Amsterdam        31/07/11
11.32,83  Ilona Lievaart              15/10/82  Olympus '70    Nieuwegein       05/06/11
11.37.34  Hester Lingsma              11-10-82  R'dam Atletiek Amsterdam        18-07-10
11.38.11  Nikki Godschalk             13-07-88  THOR           Amsterdam        06-07-08
11.42,86  Tessa de Boer        MB     04/04/96  AV Heerenveen  Utrecht          13/07/12
-
11.44.33  Letitia Vriesde             05-10-64  R'dam Atletiek Utrecht          26-05-06
11.46,42  Nynke Visser                15/11/78  Phanos         Krommenie        03/07/11
11.46.50  Laura Huijbregts            06-0680   Asterix        Amsterdam        18-07-10
11.46.58  Paulina Rath                28-11-78  TRR            Sittard          06-07-02
11.50.17  Marjolein Secrève           18-02-77  Phoenix        Amsterdam        01-07-07
11.52,30  Femke van der Pal     MB    17/08/95  AV Zaanland   Alphen a/d Rijn   09/07/11
11.55.02  Hilde Poolen                21-09-80  Atl.MaastrichtAmsterdam         06-07-08
11.55.22  Eveline Martens             26-07-87  Atl Maastricht Nijmegen         14-05-10
11.55.91  Giselle Slotboom       MB   09-03-93  De Spartaan    Zwolle           26-06-10
11.56.27  Talisa van der Fluit        07-07-89  Hera           Zwolle           17-05-09
-
11.56.87  Marlies Jongerius           22-03-79  R'dam Atletiek Utrecht          09-08-07 
11.58.79  Anniek Hylkema         MB   14-09-89  Atverni        Utrecht          25-05-06
12.07.38  Sadie Zwikker          MA   31-12-82  Ciko 66        Uden             01-07-00

verspringen


6.75   Sharon Jaklofsky               30-09-68  Lycurgus       Atlanta          01-08-96   0.8 
6.64   Karin Ruckstuhl                02-11-80  AAC            Leiden           09-06-07   1.9
6.61   Tineke Hidding                 28-07-59  Hera           Roosendaal       23-07-88
6.57   Edine van Heezik         MA    27-01-61  A.D.A.         Berlijn          28-05-80   2.0   
6.57   Marjon Wijnsma                 18-07-65  Olympia        Hengelo          14-08-88       
6.57   Mieke v.d. Kolk                14-04-68  D.E.M.         Hengelo          09-07-89   1.5
6.54   Dafne Schippers          Neo   15-06-92  Hellas         Amsterdam        17/06/12   1.1
6.53   Ciska Janssen-Jansen           23-09-44  Sagitta        Papendal         09-06-76       
6.41   Yvonne van Langen-Wisse        06-06-82  AAC            Hoorn            22-05-10   1.1
6.38   Corrie Bakker                  16-06-45  Hellas         Papendal         02-06-70       
-
6.34   Sylvia Barlag                  04-05-54  A.D.A.         Sittard          18-06-78       
6.32   Danielle van Varsseveld   MA   15-02-77  Hollandia      Mannheim         15-06-96   0.7
6.31   Joke Bijleveld                 07-10-40  Celebes        Weimar           22-05-61         
6.31   Anja Mulder                    05-10-71  Atletics       Sittard          06-07-02   1.6
6.29   Marjan Olyslager               08-03-62  Scheldesport   Vught            24-07-83   1.0
6.28   Remona Fransen                 25-11-85  De Spartaan    Ratingen (Dui)   17/07/11   1.0
6.26   Deborah den Boer               18-04-75  Startbaan      Krefeld          07-06-97   1.5
6.25   Fanny Blankers-Koen            24-06-18  Sagitta        Leiden           16-09-43   
6.25   Brenda Baar                    19/07/87  AV '23         Lisse            05/05/12   1.4
6.24   Judith Vis                MA   21-06-80  R' dam Atl     Apeldoorn        26-06-99   1.5
-
6.23   Pauline vd Roest               10-05-70  PSV            Papendal         14-07-91
6.22   Rola Koekoek                   04-04-47  ADA            Wenen            19-06-76
6.22   Olga Commandeur                30-10-58  ADA            Zwolle           30-09-84
6.20   Wemmy Spierenburg              14-02-36  Memphis        Maastricht       21-05-59
6.20   Ellen Joacim-Ort               03-11-39  Atmodes        Amsterdam        20-09-75
6.20   Femke Klop                     10-05-90  Unitas         Amsterdam        17-07-10  -1.1
buitenlanders:
6.74   Ruky Abdulai (CAN)             08-08-82  Haag Atletiek  Ponce (PUE)      08-05-10   1.3
6.34   Denise Lewis (GB)              27-08-72  AAC            Glasgow          01-07-01
6.20   Susan Coltman (CAN)            10-04-81  AAC '61        Desensano (ITA)  11-05-08   0.7

hinkstapspringen


13.51   Brenda Baar                   19-07-87  AV'23          Izmir (Tur)     18/06/11  -0.4
12.97   Yvonne de Vreede              19-09-78  Haag atletiek  Groningen        12-07-98  -0.5
12.86   Annemarie Hendriks            22-12-75  D.E.M.         Kerkrade         24-05-97   0.3
12.77   Karin Ruckstuhl               02-11-80  Zuidwal        Bydgoszcz        08-07-00   0.1
12.66   Wendy Tavenier-Schaareman     08-04-71  Haag Atletiek  Hengelo          27-06-98   1.0
12.53   Anja Mulder                   05-10-71  Atletics       Utrecht          11-07-04   1.2
12.50   Meruska Eduarda          MA   30-07-91  R'dam Atl      Amsterdam        16/06/12  -0.4
12.49   Ingrid van Lingen             13-03-64  Haag Atletiek  Hengelo          27-06-92         
12.49   Janneke Hulshof               30-03-77  Phanos         Oordegem         01-07-06   1.8
12.41   Nora Ritzen            MA     03/07/93  Groningen Atl  Tilburg          20/05/13   1.4
-
12.38   Francien Vierkant             26-07-83  Zuidwal        Hilversum        04-09-05  -3.4
12.34   Danielle v Varsseveld         15-02-77  A.A.C.         Leiden           12-06-99  -1.2
12.29   Pauline v.d. Roest            10-05-70  P.S.V.         Merksem          21-07-96   0.2
12.24   Mieke v.d. Kolk               14-04-68  Haarlem        Assen            17-07-94   0.0
12.20   Chawa Ringenoldus             01-12-73  A.A.C.         Hilversum        08-09-02  -0.2
12.17   Tamara Middelburg             10/07/88  R' dam Atl     Amsterdam        16/06/12   0.3
12.16   Gabrielle Ebskamp             31-12-81  Sparta         Sittard          07-07-02   1.6
12.16   Marije Langen                 29-12-86  Ilion          Amsterdam        01-08-09   1.1
12.12   Wendy Visser                  19-08-81  Phanos         Amsterdam        18-07-10  -0.1
12.06   Iris Waanders                 27-06-76  Pr Hendrik     Uden             13-05-01
-
12.03   Sanne Zwijsen                 10/12/86  Hellas         Amsterdam        16/06/12  -0.1
12.01   Juliane Klemp                 10-07-75  Nijmegen       Utrecht          11-07-04   1.6
12.00   Marjorie Huysmans             28-06-68  Ciko'66        Krommenie        04-07-93   0.5
12.00   Marloes Strooper-Lammerts     04-11-77  Attila         Amsterdam        01-07-07   1.3
11.95   Saskia van Bezu               30-03-71  HAC            Goes             09-05-92
11.94   Angela de Winter              05/01/89  Leiden Atl     Amsterdam        31/07/11   0.9
11.92   Marlon Dek               MA   08-02-87  AV '56         Zoetermeer       19-06-05   0.2
11.91   Myriam de Waal                08-11-78  R'dam Atl      Eindhoven        26-07-08   0.2
11.91   Louise Taatgen           MB   05-01-93  Groningen Atl  Emmeloord        28-06-09   1.0
11.89   Sylvie Ratten                 22-08-71  Hellas         Amersfoort       21-06-92   0.8
-
11.88   Lenneke Fleerakkers           02-12-71  PSV            Eindhoven        28-07-91   0.7
11.87   Carola van de Wel             15-01-67  Lycurgus       Krommenie        11-08-96
11.77   Els Hufen                MA   12/04/92  AAC            Hengelo          05/06/11   1.4
11.76   Roos-Sanne Claassen      MB   23-10-94  AV NOP         Almelo           18-04-10   1.7
11.75   Priscilla van Oorschot   MB   03/09/96  AAC            Amsterdam        20/05/13   0.4
11.71   Anoeschka Daans               10-03-65  PAC            Den Haag         29-08-93   1.6
11.69   Tanja Tjepkema                28-01-63  Lycurgus       Helmond          05-07-92  -1.3
11.69   Larissa Bronkhorst       MB   29-06-79  DEM            Utrecht          09-07-95  -0.4
11.68   Babette Fievez                28-05-72  Kimbria        Veldhoven        07-05-95

buitenlanders:
12.59   Ruky Abdulai (Gha)            08-08-82  Haag atl.      Amsterdam        13-07-03   2.0

hoogspringen


1.89   Nadine Broersen                29-04-90  Sprint         Lisse            11/05/12       
1.88   Mieke van Doorn                24-12-54  De Spartaan    Utrecht          17-08-75
1.88   Mirjam van Laar                24-09-56  Achilles Top   Sittard          31-07-77
1.88   Monique v.d. Weide             28-11-63  Unitas         Diekirch         21-07-90
1.87   Ria Steenpaal-Ahlers           20-07-54  De Sperwers    Dresden          20-05-76         
1.87   Sylvia Barlag                  04-05-54  A.D.A.         Winterthur       15-06-80         
1.87   Marjon Wijnsma                 18-07-65  Olympia        Sittard          17-06-89         
1.87   Remona Fransen                 25-11-85  De Spartaan    Hengelo          26-06-10
1.87   Sietske Noorman                16-07-91  Gen.Michaëlis  Amsterdam        17/06/12
1.86   Marije Langen             MB   29-12-86  AAC'61         Velenje          22-06-03
-
1.85   Ella Wijnants             MA   02-06-65  Sparta         Schwechat        28-08-83         
1.85   Saskia Meyer              MB   08-02-79  A.V.'34        Emmeloord        28-05-95         
1.85   Karin Ruckstuhl                02-11-80  Hellas         Athene           20-08-04
1.84   Annemiek Bouma            MA   12-03-56  Atmodes        Papendal         28-07-74
1.84   Anouk van Diessen              20-02-73  AV'34          Bressanone       02-07-94
1.83   Jolanda Bleeker           MB   06-08-67  DEM            Lisse            29-04-84 
1.83   Jolanda Keizer                 05-04-85  Phanos         Beijing (Chn)    15-08-08
1.83   Nikki May Woudstra             06-05-88  Ilion          Uden             03-07-10

1.82   Wanda v.d. Molen               18-05-54  ADA	       Papendal         15-05-76
1.82   Etwaria Sardjoe           MB   25-06-64  Sagitta        Nancy            03-08-80
1.82   Bianca Gelauf                  14-11-69  Ilion          Zoetermeer       11-10-91
1.82   Mirian Knijn                   12-08-66  Sparta         Durham           30-05-90
1.82   Marloes Lammerts               04-11-77  Attila         Lisse            03-05-97
1.82   Marieke van der Heijden   MA   26-07-78  Weert          Emmeloord        05-07-97
1.82   Karlijn van Beurden       MA   12-05-76  Hollandia      Amstelveen       21-05-95

1.81   Anneke Magendans          MA   09-05-60  CIKO '66       Oslo             06-06-78
1.81   Gerja Everts              MA   04-10-81  AAC '61        Huddinge(Zwd)    03-07-99 
1.81   Yvonne Wisse              MA   06-06-82  Dynamica       Apeldoorn        26-08-00

buitenlanders:
1.95   Romana Dubnová (CZE)           04-11-78  Unitas         Olomouc (Tsj)    08-09-07 
1.85   Ruky Abdulai (Gha)             08-08-82  Haag atl.      Walnut           15-04-06

polsstokhoogspringen


4.40   Monique de Wilt                31-03-76  PH             Munchen          09-08-02
4.35   Denise Groot                   26-05-90  Unitas         Uden             03-07-10
4.34   Sandra v.d. Geer               25-05-72  Ilion          Beckum           25-08-02
4.32   Rianna Galiart                 22-11-85  Lycurgus       Thionville (Fra) 06/06/12
4.20   Leonie Schilder         Neo    15/09/90  Unitas         Brussel          10/07/11
4.15   Janneke Oosterink              22/01/87  Prins Hendrik  Tilburg          20/05/13
4.11   Robin Wingbermühle        MB   20-05-92  R'dam Atletiek Amsterdam        30/07/11
4.10   Yvette Caldenhove              30-01-82  Haag Atletiek  St.Niklaas (Bel) 21-08-08
4.00   Sabine Verbeek                 25-03-80  Sparta         Stadskanaal      02-07-00
3.95   Femke Pluim             MA     10/05/94  AV Gouda       Alphen a/d Rijn  02/05/13
-
3.86   Marijke Valk              MA   15-07-92  Unitas         Sittard          21/07/11
3.85   Dominique Esselaar      MB     16/08/96  Unitas         Tilburg          20/05/13
3.82   Christa vd Toorn               17-03-76  FIT            Oordegem         16-08-03
3.80   Irene Timmers                  23-07-78  Ilion          Eindhoven        28-06-98
3.75   Margriet Vedder                16-03-80  Argo'77        Stadskanaal      30-06-02
3.66   Anita Karregat          Neo    31/12/91  AV Edam        Brussel (Bel)    04/05/13
3.61   Killiana Heijmans       MC     24/01/97  PAC            Gladbeck (GER)   08/09/12
3.60   Mirjam Sleumer            MB   01-09-83  AAC '61        Hengelo          25-06-00
3.60   Larissa Lowe              V40  19-08-63  AAC            Kingston         24-04-04
3.55   Annemiek Dunnink               07-03-80  Phoenix        Tilburg          20/05/13
-
3.51   Esther van den Pol             01-08-82  Phoenix        Utrecht          11-07-04
3.51   Imme van Burg             MB   12-04-90  Unitas         Utrecht          08-07-07
3.51   Anita Karregat            MA   31-12-91  AV Edam        Amsterdam        17-07-10
3.51   José Schoenmaker               22-03-88  Lycurgus       Krommenie        22-08-10

3.50   Yvon Hendrix              MA   14-02-81  Unitas         Hengelo          24-06-00
3.50   Marloes van Putten        MA   08-11-82  Ilion          Gouda            24-05-01
3.50   Saidjah Rozenblad              18-02-72  Ilion          Gouda            29-05-04
3.50   Janneke Oosterink         MA   22-01-87  GAC-Hilversum  Hengelo          29-05-05
3.50   Brigitte vd Kamp-Linnebank     15-06-60  GAC-H          Lisse            25-06-06
3.50   Evi Neijssen                     -  -86  Unitas         Sittard          28-05-07
3.50   Martien van Rossum        V35  09-09-70  Phanos         Hengelo          05/06/11

-
3.41   Marlieke Husslage              26-02-86  Sprint         Amsterdam        08-07-06
3.41   Jasmijn Wierema                20-05-87  R' dam Atl     Amsterdam        05-07-08
3.41   Yvonne Blok                    24-08-87  AAC            Amsterdam        17-07-10
3.41   Moniek Jansen                  17/07/85  Sprint         Vught            09/05/13
3.40   Monique Timmer                 30-01-82  AV '34         Sittard          01-09-02
3.40   Maaike Gademan                 06-03-79  Leiden atl     Harderwijk       15-06-05
3.40   Fenna van Burg            MB   03-02-95  Prins Hendrik  Wageningen       22/07/11
3.40   Noortje Meester         MB     14/09/96  NEA-Volharding Amsterdam        27/05/12
3.40   Jitske Spijker                 27/09/85  DEM            Amsterdam        16/06/12
3.40   Isabel Janssen            MB   24/08/94  PAC            Hoorn            18/05/13
-
3.35   Femke Klop                MC   10-05-90  Unitas         Sittard          27-06-04
3.35   Julia de Hoop             MB   27-07-92  Unitas         Emmeloord        28-06-09
3.35   Jonneke Boere           MA     12/02/94  AV Gouda       Breda            02/06/12
3.35   Eva Jaarsma               MB   13/04/96  Lycurgus       Voorburg         09/05/13
3.33   Wendy op den Kelder            13-09-83  Hollandia      Hilversum        21/07/11
3.32   Imme van Burg             MC   12-04-90  Prins Hendrik  Helmond          26-06-05
3.32   Rubina Brouns             MC   30-06-95  Unitas         Aartselaar (BEL) 24-07-10
3.31   Viola Hessels                  06-06-81  Hollandia      Amsterdam        05-07-08
3.31   Margit Korporaal         MA    22/12/93  AV '34         Alphen a/d Rijn  09/07/11

3.30   Yvonne Jeurissen          MB   22-01-81  Unitas         Sittard          30-08-97
3.30   Carmen Voogt              MA   09-10-84  Parthenon      Barendrecht      18-05-02
3.30   Joska le Cont?                 29/09/87  Fit            Haarlem          05/06/11
3.30   Alies van Berkum          MC   16/01/98  Hercules       Gorinchem        09/05/13

kogelstoten 4kg


18.87   Corrie de Bruin               26-10-76  CIKO '66       Papendal         18-06-98
18.82   Lieja Tunks-Koeman            10-03-76  A.A.C.         Papendal         25-06-03
18.17   Melissa Boekelman             11-05-89  Pr Hendrik     Leiden           12-06-10
18.02   Ria Stalman                   11-12-51  Sparta         San Jose         10-06-84
17.92   Deborah Dunant                03-04-66  Lycurgus       Brussel          13-06-92
17.87   Els van Noorduyn              25-05-46  Sagitta        Uden             11-07-71
17.77   Jacqueline Goormachtigh       28-02-70  P.A.C.         Vught            16-05-93
17.30   Denise Kemkers                11-04-85  Hera           Breda            29-08-09
16.38   Bernadette Fransen            02-01-65  A.V.R.         Hilversum        15-05-89
16.18   Linda Tukkers                 03-05-71  T.I.O.N.       Lisse            07-05-94
-
15.91   Jennifer Smit                 03-11-58  Daventria      Provo            05-06-82
15.80   Corinne Nugter            MA  28-03-92  AV NOP         Lisse            11/05/13
15.69   Ilona Rutjes                  28-05-80  Gron. atl.     Westwood         09-04-05
15.66   Pamela Kiel               MA  09-04-91  R'dam Atletiek Bern (SUI)       30-05-10
15.61   Jolanda Keizer                05-04-85  Phanos         Lisse            09-05-09
15.51   Monique Jansen                03-10-78  Altis          Amsterdam        17/06/12
15.45   Loes Verlaak                  27-11-82  AV Weert       Amsterdam        08-07-06
15.37   Loes Boling                   21-02-41  Sagitta        Amsterdam        29-08-65
15.28   Laurien Hoos                  18-08-83  Hera           Gotzis           26-05-07

15.22   Corrie van Wijk               24-06-41  DEM            Zaandam          28-06-64
15.22   Inge Barends                  08-01-74  Hercules       Tilburg          07-07-01
-
15.16   Pietula Zomer                 25-08-67  Hellas         Utrecht          20-09-87
15.15   Elna Schalk                   18-04-54  Sliedrecht     Den Haag         04-05-75
15.06   Mieke van Rangelrooy          05-11-48  Haag '68       Uden             13-06-69
15.04   Elise Knetemann               23-07-80  Lycurgus       Amsterdam        18-07-10
14.91   Vivian Brandhoff              26/06/93  SAV            Housten (VS)     12/05/13
14.81   Mirjam vd Bremen              07-03-66  R'dam atl      Eindhoven        05-09-93
14.77   Monique vd Weide              28-11-63  Sparta         Den Haag         23-09-87
14.77   Bianca Reuver             MA  30-05-89  Phanos         Papendal         18-06-08
14.75   Ankie Timmers                 14-10-86  PSV            Eindhoven        26-07-08
-
14.73   Betty Bogers                  14-07-55  Sparta         Austin           21-04-79
14.66   Anneke de Bruin-van Dijk      14-04-41  Sliedrecht     Sliedrecht       16-06-71
14.63   Christa Speyer            MA  30-12-69  NOP            Pamplona         02-07-88

buitenlanders:
15.64   Denise Lewis                  27-08-72  AAC/Gbr        Tilburg          07-07-01

discuswerpen 1 kg


71.22   Ria Stalman                   11-12-51  Sparta         Walnut           16-07-84  
63.88   Corrie de Bruin               26-10-76  CIKO 66        Groningen        12-07-98 
63.86   Jacqueline Goormachtigh       28-02-70  P.A.C.         Lisse            02-05-98 
62.22   Monique Jansen                03-10-78  Altis          Chula Vista(USA) 28-04-11
59.36   Bea Wiarda                    24-02-59  Horror         Sneek            10-07-84 
58.93   Lieja Koeman                  10-03-76  A.A.C.         Lancaster (VS)   18-04-02  
57.83   Ilona Rutjes                  28-05-80  Gron. atl.     Arizona          30-04-05
56.42   Monique Kuenen                09-04-71  P.H.           Bergen op Zoom   15-07-95  
56.18   Deborah Dunant                03-04-66  A.D.A.         Vught            03-08-86
55.05   Loes Verlaak                  27-11-82  AV Weert       Amsterdam        01-08-09
-
54.30   Irma Spin-van Hees            29-05-66  P.E.C.         Helmond          04-07-92
54.24   Betty Bogers                  14-07-55  Sparta         Austin           04-04-81 
54.04   Anneke de Bruin-van Dijk      14-04-41  Sliedrecht     Amsterdam        25-08-68
54.01   Melissa Boekelman        MA   11-05-89  Pr. Hendrik    Lisse            05-05-07
52.74   Corinne Nugter            MA  28-03-92  AV NOP         Vught            09/05/13
52.44   Bernadette Franssen           02-01-65  AVR            Hilversum        15-05-89
52.44   Linda Tukkers                 03-05-71  TION           Helmond          04-07-92
52.21   Pamela Kiel               MA  09-04-91  R'dam Atletiek Hoorn            12/05/12
52.19   Inge Barends                  08-01-74  Hercules       Woerden          24-06-00
51.76   Iseline Hage                  10-01-56  Olympia '48    Haarlem          20-06-82
-
51.48   Karin Nienhuis                16-04-69  AV Nijmegen    Zwolle           26-05-91
51.36   Denise Kemkers                11-04-85  Hera           Lisse            05-05-07
51.26   Renate Beunder                31-08-70  Lycurgus       Houston          02-04-92
51.16   Monique Schipper         MB   16-09-74  Delta Sport    Aplphen ad Rijn  29-06-91
50.40   Jet v Wageningen-vd Giessen   12-06-42  Sliedrecht     Groningen        04-08-68
50.00   Fabienne Aardenburg           04/08/83  Phanos         Amersfoort       07/08/11
49.98   Ingrid Suylen                 25-05-53  Achilles-T     Kerkrade         24-08-78

speerwerpen 600 gram (nieuwe speer vanaf 01-04-99)


59.27   Bregje Crolla                 30-01-86  Unitas         Sittard          06-06-10
58.99   Evelien Dekkers               28-04-88  Achilles-EL    Eugene (USA)     12-06-10
57.50   Lisanne Schol             MA  22-06-91  Phanos         Ostrava (Tsj)    14/07/11
56.31   Kitty van Haperen             20-04-76  Attila         Bergen (Nw)      28-07-99
54.97   Nadine Broersen           MA  29-04-90  Sprint         Gotzis (Oos)     27/05/12
53.75   Melissa Boekelman             11-05-89  Pr. Hendrik    Uden             27-06-09
53.10   Anouk Vetter              MB  04-02-93  AAC            Florence (Ita)   03/05/13
51.96   Manon Post                    12-09-81  Argo '77       Breda            16-06-02
51.88   Marjo Bus                     31-10-63  Ciko' 66       Apeldoorn        26-06-99
51.76   Laurien Hoos                  18-08-83  Hera           Arles (Fra)      08-06-08
-
50.05   Mandy van der Meer     MA     31/07/93  Ilion          Utrec            13/07/12
49.83   Karin Geertsma                23-02-72  Lycurgus       Woerden          24-06-00
49.63   Inge Hoogeveen                26-04-78  AV '34         Sittard          07-07-02
49.45   Saskia Triesschein            16-06-81  Achilles-Top   Sousse (TUN)     14-04-07
49.20   Femke Oude Ophuis             24-03-89  MPM            Apeldoorn        20/05/13
49.00   Tine Veenstra             MA  20-03-83  SAV            Bergen op Zoom   25-08-02
48.95   Maaike Sinnema                21-07-79  DEM            Santpoort        16-07-99
48.67   Anouk Vetter              MB  04-02-93  AAC            Amstelvee        10-05-09
48.60   Ilona Rutjes              MA  28-05-80  Argo' 77       Breda            29-05-99
48.21   Brenda Pouw                   21-06-79  Haag Atletiek  Zwolle           09-05-99
-
48.06   Patricia Harteveld            13-12-90  Climax         Hoorn            21/05/11
46.32   Jisca Docters                 17-04-85  Atl Maastricht Beek             09-09-09
45.79   Jolanda Keizer                05-04-85  Phanos         Torun (Pol)      03/07/11
45.76   Cornelia de Jong              25-03-91  Gron.Atl.      Ede              26-06-10
45.52   Saskia Meijer                 08-02-79  AV '34         Emmen            20-05-01
45.49   Sanne van Rossum              07-11-81  Daventria      Haaksbergen      19-05-10
44.73   Els van Donselaar             21-02-80  AC TION        Hengelo          24-04-03
44.71   Tamara van der Bij        MA  14-01-84  AAC            Amsterdam        12-05-02
44.60   Anne-Lique Weeren      MA     10/02/94  Hellas         Krommenie        12/05/13
44.58   Gerda Vetter-Blokziel         11-02-61  AAC            Amsterdam        20-06-99
-
44.50   Suzan van Dijck           MB  04-06-87  Venray regio   Sittard          25-06-04
44.23   Karlien Sleper         MA     11/01/93  AV '34         Utrecht          13/07/12
44.19   Rianne Gorter          Neo    10/08/92  Isala '96      Ede              30/06/12
44.09   Frenke Bolt                   08-06-80  Groningen atl. Hengelo          04-07-04
44.06   Ellis Gielen              MB  15-03-93  Unitas         Emmeloord        24-05-10
43.85   Danien ten Berge       Neo    28/12/92  De Sperwers    Amsterdam        17/06/12
43.61   Karin Ruckstuhl               02-11-80  Hellas         Gotzis           29-05-05
43.54   Ilona Rutjes                  28-05-80  Argo'77        Ver.Staten       24-03-01

buitenlanders:
50.14   Denise Lewis (GB)             27-08-72  Unitas         Brussel          05-09-03

speerwerpen 600 gram (oude speer tot 01-04-99)

61.98   Ingrid Lammertsma             06-09-67  Lycurgus       Rotterdam        11-06-89  
58.22   Gerda Blokziel                11-02-61  A.D.A.         Krommenie        31-08-86  
57.90   Elly Beusekom-Lute            04-09-51  A.V.C.         Beverwijk        08-06-75  
57.12   Lida Berkhout-Kuys            21-12-52  D.E.M.         Beverwijk        08-06-75  
57.12   Bernadette Fransen            02-01-65  A.V.R.         Leiden           08-05-86  
55.68   Marjo Bus                     31-10-63  Ciko'66        Dublin           11-06-94  
52.56   Marjon ten Have               24-06-67  Fortis         Groningen        03-09-89  
52.34   Renate Beunder                31-08-70  Lycurgus       Colorado Spring  23-05-92  
51.58   Kitty van Haperen             20-04-76  Attila         Leiden           13-06-98
51.40   Karin Geertsema               23-02-72  Lycurgus       Krommenie        10-05-98
-
51.36   Nicole Heuwekemeijer      MA  23-05-69  ADA            Leiden           08-05-87          
51.20   Sandra vd Sommen          MB  22-07-68  HAC            Haarlem          29-06-85
50.76   Toos Stoete               MA  24-08-67  KAV Holland    Hasselt          10-08-85
50.23   Maaike Sinnema            MA  21-02-79  DEM            Krommenie        10-05-98
49.80   Annemiek de Jong              17-03-65  KAV Holland    Sittard          22-07-90
49.58   Greet Versterre-van Zelm      11-04-37  Atmodes        Dresden          16-07-67
49.54   Henny de Bruin                10-10-43  Minerva        Rotterdam        11-07-65
49.03   Wil Hulshof-v Montfoort       03-07-35  De Bataven     Beverwijk        19-07-64
48.92   Tanja Tienpond                15-05-65  Dynamo '70     Middelburg       06-07-91
48.88   Marjolijn van Elk             02-09-69  Lycurgus       Apeldoorn        04-06-95

kogelslingeren 4 kg


65.79   Debby v.d. Schilt             24-11-81  Groningen atl  Halle            22-05-04
63.33   Eva Reinders            MA    12-05-93  Groningen Atl  Frank-Crumbach/D 09/06/12
61.85   Wendy Koolhaas                05-01-80  Groningen atl  Zwolle           03-04-04
60.84   Renate Beunder                31-08-70  Leiden atl     Hoorn            20-05-00
59.66   Maaike Schetters              10-10-83  PSV            Grootebroek      19-08-07
58.48   Tamara van der Bij            14-01-84  AAC            Eindhoven        15-07-06
58.12   Nicky van der Schilt     MA   29-06-91  Groningen Atl  Amsterdam        18-07-10
56.34   Aafke Vogelzang               16-10-85  Groningen atl  Amsterdam        10-07-05
55.54   Lianne Bousema                31-07-80  Argo'77        Leiden           09-06-01
53.06   Gonny Mik               V40   23-03-65  Groningen atl  Ljubljana (Slo)  27-07-08
-
50.96   Femke Hollander               01-04-83  PEC 1910       Zwolle           07/06/12
50.37   Linda Prop               MA   05-02-93  Spado          Lisse            11/05/13
49.54   Elke van Raak                 14-06-72  Sprint         Hesel            25-09-99
49.14   Yvonne Veenhuizen        MA   28-02-86  AV '34         Helmond          26-06-05
48.92   Nicole Veenstra          MA   19-04-83  TION           Assen            23-06-02
48.29   Lise Smit                     20-06-88  AAC            Zwolle           10/03/12
46.93   Yvette Bot-Vleerlaag    V35   12-09-72  SAV            Loffingen (GER)  08-09-10
46.58   Ingrid van Dijk         V40   19-05-62  GAC            Krommenie        15-06-03
46.57   Annemieke Efdee         MB    21-01-95  Leiden Atl     Amsterdam        16/06/12
46.44   Meure Lisee             MA    23/06/92  Gen. Micha?lis Helmond          16/06/11
-
46.12   Martine Nijland          MA   27-05-80  Sisu           Enschede         21-08-98
46.09   Leontien Thewissen            24-04-81  AV '34         Amersfoort       16-04-04
46.00   Carolijn Damen          Neo   09/06/90  AAC            Hilversum        18/05/13
45.81   Melissa Boekelman             11-05-89  Pr Hendrik     Utrecht          23/09/12
45.64   Vivian Brandhoff       MA     26/06/93  SAV            Memphis (USA)    28/04/12
45.26   Mirjam van den Bremen   V35   07-03-65  R'dam atletiek Apeldoorn        10-04-04
45.08   Valéry Vollering              20-10-90  Haag Atletiek  Amsterdam        18-07-10
45.00   Natascha Schouten             10-06-87  Unitas         Vught            08-06-08
44.58   Cindy Kiekens          Neo    15/09/91  Hera           Nieuwegein       21/04/13
44.41   Naomi Stegman          MA     29/12/95  R'dam Atletiek Leverkusen (DUI) 27/04/13
-
44.38   Inge ten Vaarwerk             18-07-65  Argo'77        Stadskanaal      02-07-95
44.10   Susan Peters                  21/12/81  Ciko '66       Zutphen          10/06/11
43.78   Martine van Beek              13/02/87  Hellas         Hilversum        18/05/13
43.44   Monique Schoemaker            20-10-70  A.V.'47        Den Haag         31-05-96
43.25   Valery Vollering       Neo    20/10/90  Haag Atletiek  Tilburg          23/09/12
42.83   Chantal van Ham               23-04-84  Atledo         Boskoop          20-06-09
42.79   Lieja Koeman                  10-03-76  AAC            Enschede         13-05-01
42.78   Rimke de Groot                04-03-87  Haag Atletiek  Zwolle           05-06-05
42.72   Lieke Keunen           MA     04/10/94  Swift          Übach-Palenberg/D 13/06/12
42.61   Kirsten Regtop                05-02-82  AV'34          Utrecht          10-05-02
-
42.17   Nelleke v.d. Krogt       MA   09-06-80  Voorschoten    Zevenaar         13-06-98
42.08   Jana Vree                MA   12-08-91  Sprint         Amsterdam        02-08-09
41.87   Susan Peters                  21-12-81  Ciko '66       Apeldoorn        28-03-09
41.56   Bianca Vet                    28-12-70  AAC            Amsterdam        12-04-96

7-kamp


6.423   Karin Ruckstuhl               02-11-80  AAC            Goteborg         08-08-06
        (13,38 - 1,76 - 13,55 - 24,27 - 6,34 - 43,61 - 2.13,76)
6.370   Jolanda Keizer                05-04-85  Phanos         Beijing (Chn)    16-08-08
        (13,90 - 1,83 - 15,15 - 23,97 - 6,15 - 42,76 - 2.15,21)
6.360   Dafne Schippers         Neo   15-06-92  Hellas         Gotzis (Oos)     27/05/12
         (13,43 * 1,73 * 13,82 * 22,73 * 6,49 * 40,41 * 2.18,66)
6.319   Nadine Broersen               29-04-90  Sprint         Londen (GBr)     04/08/12
        (13,64 * 1,86 * 13,57 * 25,13 * 5,94 * 51,98 * 2.16,98)
6.291   Laurien Hoos                  18-08-83  Hera           Erfurt           15-07-05
        (13.53 - 1.77 - 15.03 - 24.61 - 6.04 - 49.77 - 2.21.76)
6.213   Marjon Wijnsma                18-07-65  Olympia        Eindhoven        22-05-88
        (13.68 - 1.80 - 12.98 - 24.56 - 6.46 - 37.32 - 2.11.19)
6.198   Remona Fransen                25-11-85  De Spartaan    Ratingen (Dui)   17/07/11
        (13,84 * 1,86 * 13,06 * 24,49 * 6,28 * 36,83 * 2.12,09)
6.197   Sharon Jaklofsky              30-09-68  Lycurgus       Helmond          02-07-95  
        (13.60 - 1.78 - 13.38 - 25.17 - 6.59 - 41.06 - 2.17.37)
6.176   Tineke Hidding                20-05-59  Hera           Eindhoven        22-05-88  
        (13.57 - 1.74 - 13.86 - 24.20 - 6.30 - 36.06 - 2.10.94)
6.100   Yvonne Wisse                  06-06-82  De Spartaan    Götzis           31-05-09
        (13.73-1.76-13.96-23.76-6.07-34.98-2.13.23)
-
6.087   Ester Goossens                21-02-72  A.V.'34        Tallinn          29-06-97 
        (13.96 - 1.69 - 12.39 - 24.10 - 6.04 - 41.32 - 2.04.14)
5.973   Bregje Crolla                 31-01-86  Unitas          Debrecen (Hon)  15-07-07 
        (14.38 - 1.76 - 12.92 - 25.43 - 5.48 - 54.25 - 2.13.54)
5.914   Saskia Meijer                 08-02-79  A.V.'34        Gotzis           31-05-98
        (14.43 - 1.67 - 14.40 - 25.29 - 5.92 - 48.28 - 2.18.42)
5.893   Olga Commandeur               03-10-58  A.D.A.         Zwolle           30-09-84   
        (14.2h - 1.72 - 10.91 - 24.4h - 6.22 - 40.68 - 2.08.3h)
5.872   Anouk Vetter                  04-02-93  AAC            Florence (Ita)   03/05/13
        (14,12 * 1,75 * 13,86 * 24,95 * 5,55 * 53,10 * 2.30,69)
5.848   Anoek van Diessen             20-02-73  A.V.'34        Lage             16-06-96   
        (14,05 - 1,78 - 13,23 - 24,99 - 5,71 - 39,28 - 2,16,08)
5.820   Marjolijn van Elk             02-09-69  Lycurgus       Helmond          02-07-95   
        (14.55 - 1.66 - 14.25 - 25.51 - 5.65 - 48.88 - 2.19.93)
5.775   Frenke Bolt                   08-06-80  Argo'77        Woerden          21-05-02
        (13.71 - 1.78 - 11.82 - 25.65 - 5.82 - 43.48 - 2.22.02)
5.743   Judith Vis                    21-06-80  Rott.atletiek  Apeldoorn        27-08-00
        (13.59 - 1.75 - 12.20 - 24.26 - 6.00 - 29.91 - 2.19.19)
5.731   Sylvia Barlag                 04-05-54  A.D.A.         Longwy           30-09-79   
        (14.1h - 1.78 - 12.72 - 25.3h - 5.95 - 38.65 - 2.19.9h)
-
5.729   Esther Schouten               26-12-63  KAV Holland    Helmond          07-07-91  
        (14.09 - 1.69 - 12.72 - 25.56 - 5.88 - 39.28 - 2.13.79)
5.715   Anoeschka Daans               10-03-65  P.A.C.         Emmen            06-06-93
        (14.58 - 1.72 - 12.34 - 25.02 - 5.92 - 41.10 - 2.17.65)
5.711   Bregje Crolla                 30-01-86  Unitas         Yalta            02-07-06
        (14,46 - 1,63 - 12,51 - 25,81 - 5,65 - 51,63 - 2.15,83)
5.700   Gerja Everts               MA 04-10-81  AAC '61        Emmeloord        23-05-99
        (14.21 - 1.77 - 12.62 - 25.25 - 5.89 - 14.31 - 2.26.60)
5.653   Tine Veenstra              MA 20-03-83  SAV            Kingston         20-07-02
        (14,38 - 1,71 - 12,35 - 25,16 - 5,54 - 48,83 - 2.25,08)
5.634   Myrte Goor                    03/04/89  Sprint          Emmeloord       22/05/11
        (14,23 * 1,72 * 13,01 * 24,56 * 5,67 * 32,61 * 2.16,10)
5.633   Saskia Triesschein            16-06-81  Achilles-Top   Sittard          18-05-07
        (14.74 - 1.76 - 12.98 - 26.12 - 5.35 - 47.80 - 2.18.75)
5.613   Ottelien Olsthoorn            20-06-78  DEM            Ried             01-07-01
        (14,10 - 1,70 - 12,94 - 24,47 - 5,80 - 38,65 - 2.29,07)
5.604   Deborah den Boer           MA 18-04-75  AAC            Lissabon         23-07-94
        (13.96 - 1.70 - 11.21 - 24.99 - 6.01 - 42.16 - 2.30.05)
5.595   Els Stolk                     07-02-57  Sagitta        Lisse            17-07-83
        (14.32 - 1.78 - 12.19 - 26.05 - 6.09 - 28.52 - 2.13.42)
-
5.577   Nadine Visser            MA   09-02-95  SAV            Florence (Ita)   03/05/13
        (13,72 * 1,66 * 11,95 * 24,75 * 5,71 * 39,07 * 2.23,66)
5.550   Marriet Versluis              14-02-67  Hera           Sittard          22-07-90
        (14.20 - 1.80 - 10.91 - 25.31 - 5.72 - 38.20 - 2.23.54)
5.534   Amanda Spiljard            MA 18-09-89  Attila         Bydgoszcz (Pol)  12-07-08
        (15.27 - 1.78 - 12.20 - 25.10 - 5.93 - 35.97 - 2.21.38)
5.520   Marjan Goedhart               05-06-62  AAV36          Kansas City      21-04-83
        (14.59 - 1.75 - 11.65 - 25.59 - 6.08 - 34.55 - 2.21.84)
5.508   Nannet Karenbeld              04-06-69  Argo 77        Helmond          07-07-91
        (14.18 - 1.60 - 11.04 - 24.32 - 5.57 - 41.34 - 2.17.51)

buitenlanders:
5.895   Susan Coltman (CAN)           10-04-81  AAC '61        Woerden          30-08-09  
        (13.62 - 1.73 - 13.02 - 24.98 - 6.07 - 39.99 - 2.20.60)

4 x 100 meter

42.45     Nationale Ploeg                            Londen           09/08/12
          (Kadene Vassell -Daphne Schippers - Eva Lubbers - Jamile Samuel)

44.09   Nationale Jeugdploeg                        Moncton (CAN)    24-07-10
         (Dafne Schippers - Loreanne Kuhurima - Eva Lubbers - Jamile Samuel)

44.44     Phanos - Amsterdam          Meisjes A      Assen            20/05/12
45.15     A.V.R.-Rotterdam                           Lissabon         05-06-88
          (Marjan Olijslager * Michelle Martinot * Desirée de Leeuw * Els Vader)
45.44     Haag atletiek - Den Haag                   Vught            08-06-08
45.60     CIKO'66-Arnhem                             Eindhoven        21-05-95
45.91     ARGO'77-Groningen                          Assen            17-07-94
46.03     SPARTA-Den Haag                            Innsbruck        19-05-79
46.19     KAV HOLLAND-Haarlem                        Zoetermeer       11-05-97
46.38     A.D.A.-Amsterdam                           Amsterdam        25-07-93
46.44     D.E.M.-Beverwijk                           Amsterdam        09-06-96
46.56     A.V.'34-Apeldoorn                          Sittard          17-05-92
46.65     ATVERNI - Nieuwegein                       Lisse            11/05/13
46.69     A.A.C.-Amsterdam                           Krommenie        10-05-98
46.79     Hellas - Utrecht                           Zwolle           09-05-99

4 x 400 meter


3.32.31     Nationale Ploeg                            Eindhoven        28-06-98                                
	    (Stella Jongmans, Nannet Karenbeld, Ester Goossens, Angelique Banket)

3.41.4      OLYMPIA'48-Den Haag                        Den Haag         06-09-78 
            (Truus van Amstel * Elly Henzen * Liliane Mandema * Monique Jansen)   
3.42.04     Unitas - Sittard                           Vught            08-06-08
3.42.22     ROTTERDAM ATLETIEK-Rotterdam               Vught            08-06-08
3.44.99     A.D.A.-Amsterdam                           Zwolle           22-05-82       
3.45.14     A.V.R.-Rotterdam                           Dordrecht        01-06-91       
3.45.61     PHANOS - Amsterdam                         Hengelo          05/06/11
3.45.7      DAVENTRIA-Deventer                         Leiden           06-10-79       
3.46.1      SPARTA-Den Haag                            Den Haag         13-09-80       
3.46.53     A.V.'34-Apeldoorn                          Bergen op Zoom   06-06-92  
3.47.64     HELLAS-Utrecht                             Vught            15-05-94       
3.47.68     LYCURGUS-Krommenie                         Lisse            03-07-88       
3.48.87     P.E.C.1910-Zwolle                          Bergen op Zoom   06-06-92           

4 x 800 meter


8.29.70     Nationale Ploeg                            Sheffield        05-06-92
            (Grete Koens * Laura Bosman * Stella Jongmans * Krista Aukema)                                

8.45.20     A.D.A.-Amsterdam                           Roosendaal       16-09-84
            (Margriet de Graaf * Desirée de Leeuw * Maike Persoons * Olga Commandeur)      
8.47.3      OLYMPIA'48-Den Haag                        Den Haag         01-10-82          
9.03.0      SPARTA-Den Haag                            Den Haag         14-09-80         
9.03.80     HELLAS-Utrecht                             Lisse            03-07-88       
9.03.9      DE BATAVEN-Leiden                          Leiden           07-10-79         
9.06.04     A.V.R.-Rotterdam                           Rotterdam        20-09-87       
9.07.28     P.A.C.-Rotterdam                           Vught            22-09-85 
9.09.2      H.A.C.-Helmond                             Den Haag         26-09-76       
9.10.34     PRINS HENDRIK-Vught                        Vught            22-09-85       
9.10.50     A.A.V.'36-Alphen a/d Rijn                  Roosendaal       16-09-84