Dit is de officieuze Indoor-ranglijst 2000 van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.

Deze is laatst geactualiseerd op 16 mei 2000
De officiële ranglijsten (ook junioren, veteranen, internationaal en wegatletiek) worden gepubliceerd in het bondsblad:

Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom. Bel, fax (beide tot 23.00 uur), schrijf of e-mail naar:

Verspreiding van deze ranglijst in clubhuizen (print dit scherm!) vergroot de kans op nieuwe aanvullingen, correcties en een up to date lijst.


Meisjes A

60 meter
 7.80	Nathalie Deronchi 	MB	Suomi
 7.82	Rinske DaniŽls 			HAC
 7.83	Kristel Bottinga 	MB	AV' 55
 7.87	Tine Veenstra 		MB	SAV
 7.90	Christel Bertens 	MB	Prins Hendrik
 7.94	Ndidi Onyeike 			AAC
 7.98	Gitane Dumernit 	MB	Unitas
 8.02	Joan van den Akker 	MB	AV' 40
 8.05	Merel Gosens 			Hellas
 8.07	Lathoya Voorthuijsen 	MB	Nea-Volharding
 8.07	Anita Vedder 		MB	AAC' 61
handtijd:
 7.8	Anita Vedder 		MB	AAC' 61


200 meter
24.95	Rinske DaniŽls 			HAC
25.41	Marloes van Kessel 		Ciko' 66
25.86	Marloes Zacharias 		De Sperwers
26.16	Joan van den Akker 	MB	AV' 40
26.27	Jolande Slof 		MB	AV Almere '81
26.35	Agnes Ottens 			De Sprinter
26.36	Gitane Dumernit 	MB	Unitas
26.65	Gerja Everts 			AAC' 61
26.72	Loes Willemse 			Swift
26.91	Eva Maria Dollart 		Ilion

400 meter
55.57	Marjolein de Jong 		Phanos
57.80	Marijke Vreugdenhil 	MB	AAC' 61
58.89	Agnes Ottens 			De Sprinter
59.79	Laura Schuringa 		Impala
59.89	Laura Zwaan 			SAV
59.99	Josť Becker 		MB	De Sperwers
60.91	Kim de Grootte 			De Sperwers
61.50	Geertje de Man 		MB	PSV
62.23	Yvonne Janssen 		MB	Gen. Michaelis
62.32	Rachida Moerman 		De Wielingen
handtijd: 
61.4	Adrienne Herzog 	MC	Fit  


800 meter
2.13.04	Corine van Beek 		Athlos
2.14.63	Majken van Reeken 	MB	Argo' 77
2.15.12	Najla Jaber 		MB	Seven Hills RT
2.15.46	Lio Hogenbosch 			AV Nijmegen
2.16.1	Adrienne Herzog 	MB	Fit
2.17.02	Susanne Buijtenhek 		Attila
2.19.20	Dunja Driessen 			Unitas
2.19.23	Eva Thomas 		MB	Seven Hills RT
2.19.4	Kim de Grootte 			De Sperwers
2.20.3	Natasja Brusik 		MB	AV Nijmegen


1500 meter
4.39.4	Lio Hogenbosch 			AV Nijmegen
4.48.71	Sabine van de Reijt 		Sprint
4.48.78	Karen Wezeman 		MB	Argo' 77
4.55.75	Ingrid Kuijpers 	MB	Seven Hills RT
4.56.74	Tina Visser 		MB	SAV
5.09.27	Jolanda Verstraten 	MB	Scopias
5.10.91	Inge Meijer 		MC	Suomi
5.12.31	Djoeke Donkers		MB	Ciko' 66
5.20.67	Sabrina de Lange 		Start' 78


60 meter horden (84 cm)
 8.81	Yvonne Wisse 			Dynamica)
 9.15	Gerja Everts 			AAC' 61
 9.21	Jiva Jaliens 			R' dam Atletiek
 9.39	Nicky van de Clundert 		Gen. Michaelis
 9.42	Marijke Dieteren 		Unitas
 9.44	Wendy Visser 			Zuidwal
 9.62	Tamara Ruben 			VAV
 9.75	Loes Verlaak 			AV Weert
 9.85	Selma Veerman 			AV Edam
 9.99	Kirsten Los 			Ilion


hoogspringen
 1.78	Yvonne Wisse 			Dynamica
 1.74	Ruky Abdulai 			Haag Atletiek
 1.70	Inge Crijns		MB	Unitas
 1.68	Gerja Everts 			AAC' 61
 1.68	Monique de Vries 		TAS' 82
 1.65	Mieke Luten 		MB	AAC' 61
 1.65	Geraldina Gaastra 		De Gemzen
 1.65	Jacqueline Raaman 	MB	Sparta
 1.65	Irma van Raay 		MB	PSV
 1.63	Laurien Hoos 		MB	Hera

polsstokhoogspringen
 3.40	Yvette Caldenhove 		Spado
 3.30	Eveline Strackx 	MB	Unitas
 3.20	Marloes van Putten 		Ilion
 3.20	Mirjam Sleumer 		MB	AAC' 61
 3.20	Yvonne Jeurissen 		Unitas
 2.90	Kim van Egmond 		MB	Spado
 2.60	Catherine Schuurman 		Fit
 2.60	Yvon Hendrix 			Unitas
 2.60	Marianne v.d. Berg 	MB	SAV
 2.60	Marion Dekker 		MB	SAV
 2.60	Kirsten de Vries 	MB	SAV
 2.60	Elske Koster       		Spado


verspringen
 5.89	Yvonne Wisse 			Dynamica
 5.61	Aretha Pam Anpong 	MB	PSV
 5.55	Esmť Kamphuis 		MB	PEC 1910
 5,54	Brechje Kaastra 		AV' 55
 5.53	Selma Veerman 			AV Edam
 5.50	Wendy Visser 			Zuidwal
 5.47	Merel Gosens 			Hellas
 5.35	Gerja Everts 			AAC' 61
 5.35	Lathoya Voorthuijsen 	MB	Nea-Volharding


hinkstapspringen
11.50	Selma Veerman 			AV Edam
11.37	Wendy Visser 			Zuidwal
11.37	Verona Maclean 			Hollandia
11.25	Laurien Hoos 		MB	Hera
11.22	Esmť Kamphuis 		MB	PEC 1910
10.69	Carmen Kroon 			Lycurgus
10.60	Yvon Hendrix 			Unitas
10.59	GabriŽlle Ebskamp 		AV Nijmegen
10.57	Josť Becker 		MB	De Sperwers
10.47	Lise Olsthoorn 			Ilion


kogelstoten 4 kg
13.31	Laurien Hoos 		MB	Hera
13.27	Tine Veenstra 		MB	SAV
12.30	Marjolein Monsieurs 		Attila
12.24	Gerja Everts 			AAC' 61
12.21	Martine Metsemakers 		AV' 55
11.46	Loes Verlaak 			AV Weert
11.24	Marjolein Stegeman 		AC TION
11.21	Yvonne Wisse 			Dynamica
10.64	Jetty Jongerius 	MB	Atverni
10.21	Desiree de Haan 		AV Zaanland



5-kamp
4.037	Yvonne Wisse 			Dynamica
3.676	Gerja Everts 			AAC' 61
3.392	Wendy Visser 			Zuidwal